X
Ładowanie...

Tanie loty Akureyri Hyvinkaa

już od 189 zł
02 kwi 09 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
05 kwi (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
07 kwi (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
30 kwi (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
07 maj (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
30 kwi (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
08 maj (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
27 kwi (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
07 maj (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 maj (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
10 maj (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Akureyri Hyvinkaa

Przewodnik po lotach Akureyri Hyvinkaa

Odwołany lub opóźniony samolot Akureyri - Hyvinkaa. A co, jeśli samolot Akureyri - Hyvinkaa jest opóźniony

Opóźniony samolot – to właśnie najbardziej przerażająca wizja podróżnych lecących z przesiadkami. Możliwość opóźnionego lotu możne napsuć nerwów także innym podróżnym. Podpowiadamy, co wtedy, jeżeli twój samolot zostanie anulowany lub będzie bardzo opóźniony.

Opanowanie nerwów

Opóźnienia lub odwołania lotów nie zdarzają się codziennie. To raczej rzadko zdarzające się wypadki, spowodowane niesprzyjającą pogodą, manifestacjami na lotnisku a także problemami natury technicznej. Ale nie zmienia to faktu, że w chwili usłyszenia komunikatu, podróżujący są niezwykle zaniepokojeni. Jednak nie ma powodu do niepokoju – jesteś zostawiony bez pomocy. Linia lotnicza bierze za ciebie odpowiedzialność.

Każdy przewoźnik, nawet tanie loty Akureyri - Hyvinkaa, są zobowiązane do znalezienia ci siedzenia następnym samolocie, jeżeli w wyniku opóźnienia ucieknie ci przesiadka. Poza tym muszą zapewnić klientom jedzenie i wodę, a jeżeli czas oczekiwania na lot bardzo się wydłuża, również warunki do spania. Masz możliwość zorganizowania tego samodzielnie, dla przykładu sprawdzając listę hoteli w niewielkiej odległości od lotniska wybierając usługę wyszukiwarki FRU.

Możliwość odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym locie

Po odwołanym lub opóźnionym locie rejs będzie opóźniony lub odwołany masz prawo dochodzić zwrotu kosztów nie tylko od ubezpieczyciela. Po pierwsze to przewoźnik jest zobowiązana zapłacić za przebudowanie biletu i na przykład przewiezienia cię na inne lotnisko. Na dodatek masz możliwość również domagać się odszkodowania. Czas na wniesienie podania to 7 dni.

Świadczenie przysługuje ci, jeśli czas oczekiwania jest dłuższy niż 3 godziny. Masz możliwość otrzymać zwrot kosztu zakupu biletu. Kwota odszkodowania wynosi od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno standardowych linii lotniczych, jak i tanich lotów Akureyri - Hyvinkaa. Mogą ci odmówić tylko wtedy, jeśli opóźnienie jest związane z nadzwyczajnymi okolicznościami, czyli różnego rodzaju wydarzeniem losowym.