gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Al-Ujun Frankfurt

już od 77 zł
23 gru 30 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Frankfurt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Frankfurt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
07 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
10 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
07 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
12 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
07 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
13 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
22 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
23 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
22 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Al-Ujun Frankfurt

Przewodnik po lotach Al-Ujun Frankfurt

Przewóz sprzętu sportowego podczas lotu El Aaiun - Frankfurt

Wyruszasz w podróż do El Aaiun - Frankfurt i marzysz o wzięciu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z regulaminem transportu sprzętu sportowego u danego organizatora lotu oraz czy organizator lotu określa wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość przewoźników pozwala na transport bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim zgłoszeniu o chęci zabrania takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji biletu do El Aaiun - Frankfurt przewoźnik może zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i naliczyć opłatę w zależności od zadeklarowanego sprzętu do transportu.

Zasady przewozu bagażu sportowego- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy dotarł razem z Tobą do El Aaiun - Frankfurt musisz obowiązkowo zgłosić go u przewoźnika oraz otrzymać potwierdzenie przewozu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do ograniczeń narzuconych przez organizatora lotu na trasie do El Aaiun - Frankfurt, czyli musi mieć konkretną wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie bagażu sportowego kodem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Nadanie bagażu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu przeznaczonym do takiej operacji, o godzinie wskazanej przez przewoźnika.

W co zapakować akcesoria sportowe?

Wszystko jest zależne od tego ile chcesz przeznaczyć funduszy na opakowanie akcesoriów. W sklepach sportowych dostępne są dedykowane walizki, które w pełni chronią akcesoria oraz są wykonane w odpowiednim rozmiarze. Należy pamiętać, że takie walizki i torby znacząco wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najtańszą opcją jest zapakowanie sprzętu sportowego do tekturowego pudła. Wadą tego rodzaju opakowania, jest podatność na rozerwanie, co nie daje gwarancji na maksymalnie bezpieczny transport. Jeżeli zdecydujesz się na ten typ opakowania, a sprzęt sportowy ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby doleciały razem z Tobą do Frankfurt bez szwanku.