X
Ładowanie...

Tanie loty Alanya Warszawa

już od 690 zł
14 gru 21 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Turcja Warszawa

Bilety lotnicze Turcja Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Stambuł
21 sty (wto)
Ukraine Intl Airlines
Warszawa
24 sty (pią)
Ukraine Intl Airlines
Ankara
25 mar (śro)
Ukraine Intl Airlines
Warszawa
29 mar (nie)
Ukraine Intl Airlines
Ankara
25 mar (śro)
Ukraine Intl Airlines
Warszawa
30 mar (pon)
Ukraine Intl Airlines
Ankara
25 mar (śro)
Ukraine Intl Airlines
Warszawa
31 mar (wto)
Ukraine Intl Airlines
Ankara
25 mar (śro)
Ukraine Intl Airlines
Warszawa
01 kwi (śro)
Ukraine Intl Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Alanya Warszawa

Przewodnik po lotach Alanya Warszawa

Bagaż dla dziecka-wskazówki dla lecących na trasie Gazipasa - Warszawa

To czy pociecha może posiadać swój bagaż podręczny określa organizator lotu, z którym podróżujesz do Gazipasa - Warszawa. Głównie to kwestia wieku pociechy oraz linii lotniczych, z usług których korzystasz. Jeśli  lecisz z niemowlakiem w wieku do 24 miesięcy znaczna część przewoźników podwyższa przysługujący limit maksymalnej wagi bagażu kabinowego opiekuna w zamian za brak możliwości nadania dodatkowego bagażu głównego zaadresowanego na dane dziecka. Gdy maluch ukończy drugi rok życia przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy oraz bagaż odprawiany a warunki jego transportu są takie same, jak dla dorosłego pasażera na danej trasie do Gazipasa - Warszawa. Nieliczni przewoźnicy akcesoria niemowlęce odliczają od maksymalnego wymiaru i wagi na bagaż opiekuna. Bez dodatkowych kosztów do samolotu masz prawo wziąć wózek z opcją złożenia, który nie jest dodany do bagażu kabinowego. Wózka nie nadawaj podczas odprawy bagażowej  tylko przekaż obsłudze zaraz przed wejściem na pokład samolotu Gazipasa - Warszawa. Wózek ułatwi poruszanie się z maluchem po lotnisku Gazipasa, jak i po lotnisku docelowym w Warszawa. Jeśli dana linia lotnicza nakazuje transport dziecka w foteliku samochodowym zazwyczaj nie nalicza za niego opłat ale zdarza się, że doliczyć jego wymiary do bagażu kabinowego rodzica. Inne przedmioty niemowlęce nie nadające się bezpośrednio do transportu dziecka trzeba odprawić jako kolejny bagaż rejestrowany według taryfy cenowej określonej przez przewoźnika. Zarówno w przypadku lotu dorosłego, jak i w przypadku podróży z dzieckiem opiekuna obowiązują ograniczenia w przewozie pokarmów oraz napojów. Szczególnym przypadkiem jest żywność przeznaczenia medycznego dla dziecka, w tym mleko, które masz prawo zabrać na pokład samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą zostać zgłoszone oraz poddane kontroli w czasie odprawy.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Rotterdam Algeciras

Tanie loty Rousse Gozo

Tanie loty Puerto De Santa Maria Visp

Tanie loty Vicenza Gavle

Tanie loty Utrecht Bildudalur

Tanie loty Einsiedeln Kokkola

Tanie loty Korfu Kuressaare

Tanie loty Nowe Delhi Leeds

Tanie loty Kreuzlingen Genua

Tanie loty Mahe Island Male

Tanie loty Helsinki Kair