X
Ładowanie...

Tanie loty Alexandroupolis Frankfurt

już od 80 zł
28 lis 05 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Frankfurt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Frankfurt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
16 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
01 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
18 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
01 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
20 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
01 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
22 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
01 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
22 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
27 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Alexandroupolis Frankfurt

Przewodnik po lotach Alexandroupolis Frankfurt

Czym jest bagaż odprawiany? - wskazówki dla podróżnych

Rezerwujesz lot samolotem do Alexandroupolis - Frankfurt i nie wiesz czym jest bagaż odprawiany? Niżej przedstawiamy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu odprawianego. Bagaż odprawiany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko przekazujesz go obsłudze lotu w trakcie odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym miejscu zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty dostajesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do odbioru bagażu po przylocie do Alexandroupolis - Frankfurt oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne regulacje dotyczące dopuszczalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można spakować do samolotu w bagażu rejestrowanym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Alexandroupolis - Frankfurt, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu rejestrowanego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych podróżujących. Przewoźnicy nie zalecają pakowania do bagażu odprawianego przedmiotów takich jak: biżuteria, leki potrzebne w trakcie lotu, dokumentów handlowych, elektorniki. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz transportowania w bagażu rejestrowanym materiałów wybuchowych oraz atrap urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można przewozić substancji chemicznych i toksycznych.Limity przewozu jedzenia oraz płynów w bagażu rejestrowanym ustalają przewoźnicy, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do podróży.