X
Ładowanie...

Tanie loty Alghero Ancona

już od 539 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ancona

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ancona
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
24 lip (śro)
Lufthansa
Ancona
04 sie (nie)
Lufthansa
Poznań
25 lip (czw)
Lufthansa
Ancona
04 sie (nie)
Lufthansa
Warszawa
24 lip (śro)
Lufthansa
Ancona
07 sie (śro)
Lufthansa
Warszawa
25 lip (czw)
Lufthansa
Ancona
07 sie (śro)
Lufthansa
Warszawa
17 wrz (wto)
Lufthansa
Ancona
24 wrz (wto)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Alghero Ancona

Przewodnik po lotach Alghero Ancona

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na trasie Alghero - Ancona

To nieistotne, czy lecisz tanimi lotami Alghero - Ancona czy z tradycyjnym przewoźnikiem, może zdarzyć się, że bagaż rejestrowany staje się zwyczajnie konieczny. W przypadku tanich linii oczywiście oznacza to dodatkowe koszty, zatem należy zastanowić się, czy naprawdę potrzebujesz większego bagażu. Dowiedz się, w jakich przypadkach powinno się go dokupić, a kiedy na pewno przyda się standardowy bagaż podręczny.

Bagaż podręczny a bagaż rejestrowany

Bagaż podręczny ma bardzo wiele zalet. Masz go zawsze  pod ręką , możesz przypilnować swoich rzeczy, masz gwarancję, że nie będzie zniszczony czy opóźniony. Jednakowo takie rozwiązanie ma naprawdę wiele wad. Najważniejsze jest to, że jest ograniczony – musisz w nim przewieźć wyłącznie kilka przedmiotów, nie wszystko można spakować. Dodatkowo każdy przewoźnik ma duże wytyczne co do transportowania kosmetyków w płynie i leków.

Przez to bagaż rejestrowany może okazać się korzystny. Możesz przetransportować w nim różne kosmetyki. Jest konieczny także wówczas, gdy każdego dnia musisz stosować leki, których nie można wnieść na pokład. Będziesz go potrzebować także, jeśli chcesz zabrać niebezpieczne przedmioty (dla przykładu noże), płyny lub pamiątki (wino, szklane bibeloty). Bagaż rejestrowany w tanich lotach Alghero - Ancona sprawdzi się, jeśli czeka cię parę przesiadek. Dzięki temu możesz mieć komfort podczas przesiadki.

Bagaż rejestrowany – co wpływa na cenę

Tanie loty Alghero - Ancona stwarzają możliwość wniesienia naprawdę sporego bagażu podręcznego. Jeśli jednakże musisz mieć większy bagaż, musisz wykupić bagaż rejestrowany. Ceny są różne u różnych firm przewozowych, wpływa na to także pora roku. W wakacje i przed świętami, kiedy ruch na lotnisku jest wzmożony, trzeba zapłacić więcej.

Również rozmiary bagażu mają wpływ na koszty. W tanich liniach można spakować od 15 do 30 kg. Mniejsze walizki (do 15 kg) kosztują od 60 do 200 zł. Za te większe (do 23 lub 30 kg) musisz dołożyć ok. 110-250 zł. Stawka dotyczy rzecz jasna przejazdu w jednym kierunku.