gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Alghero Marsylia

już od 654 zł
24 sie 31 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Marsylia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Marsylia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
14 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marsylia
17 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
10 paź (śro)
Air France
Marsylia
15 paź (pon)
Air France
Praga
24 paź (śro)
Lufthansa
Marsylia
08 lis (czw)
Lufthansa
Kraków
03 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marsylia
14 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
13 paź (sob)
Air France
Marsylia
17 paź (śro)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Alghero Marsylia

Przewodnik po lotach Alghero Marsylia

Tanie loty Alghero - Marsylia z przesiadkami– kilka rad,jak je zorganizować

Od czasu do czasu nie masz możliwości do celu podróży dolecieć jedną linią. Innym razem zwyczajnie okazuje się, że rejsy z przesiadkami są mniej kosztowne i atrakcyjniejsze. Zdecydowanie nie musisz się ich bać. Oto, co trzeba dowiedzieć się o lotach z przesiadkami na trasie Alghero - Marsylia.

Przesiadki na jednym bilecie

Decydując się na lot z przesiadkami w liniach regularnych, zazwyczaj konkretne przesiadki są nabite na jednym bilecie. To sprawia, że przechodzisz odprawę raz i od razu zostają ci wydane karty pokładowe. Tanie loty Alghero - Marsylia najczęściej uważają każdą przesiadkę jako kolejny przelot. W tym przypadku należy odprawić się przed każdym lotem. Podczas gdy przesiadka odbywa się w państwie wymuszającym posiadanie wizy, musisz dodatkowo przygotować się na kontrolę.

Sam widzisz, że zmiany samolotów na trasie Alghero - Marsylia nie są wcale mało komfortowe. Dodatkowo, to może być idealny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Narzędzie Smart Connection to sposób na wyszukanie tańszych biletów przesiadkowych. Upust sięga nawet 60%.

Opóźnienia samolotów a przesiadka

Opóźnienia to właśnie powód, który zastanawia podróżujących. To rzeczywiście stresująca sytuacja, podróżni zastanawiają się, jak przygotować się do przesiadki. Jak wiele czasu musisz mieć na odnalezienie się wśród bramek? Najczęściej sami przewoźnicy to obliczają. Rzadko zdarza się tak, że należy od razu udać się do kolejnego samolotu. W większości przypadków powoli będziesz mógł jeszcze zjeść przekąskę. Kiedy jednak się spóźnisz, linie lotnicze w tym przypadku służą pomocą i zarezerwują ci miejsce w innym samolocie.

W usłudze Smart Connection z reguły czas oczekiwania trwa kilka godzin. Jednak nie przejmuj się, nie stracisz czasu. Przesiadki wypadają w najatrakcyjniejszych miejscach na ziemi. Możesz odwiedzić barwny Paryż czy nieszablonową Pragę i na czas przyjechać znów na lotnisko.