X
Ładowanie...

Tanie loty Alicante Almeria

już od 625 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Almeria

Bilety lotnicze Hiszpania Almeria

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Madryt
30 cze (sob)
Iberia
Lot bezpośredni
Almeria
14 lip (sob)
Iberia
Lot bezpośredni
Madryt
30 cze (sob)
Iberia
Lot bezpośredni
Almeria
16 lip (pon)
Iberia
Lot bezpośredni
Madryt
03 lip (wto)
Iberia
Lot bezpośredni
Almeria
14 lip (sob)
Iberia
Lot bezpośredni
Madryt
03 lip (wto)
Iberia
Lot bezpośredni
Almeria
16 lip (pon)
Iberia
Lot bezpośredni
Madryt
03 lip (wto)
Iberia
Lot bezpośredni
Almeria
17 lip (wto)
Iberia
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Alicante Almeria

Przewodnik po lotach Alicante Almeria

Palacz w kabinie samolotu podczas lotu Alicante - Almeria

Palenie to nałóg, który ciężko przezwyciężyć, przez co palaczom niełatwo wyobrazić sobie kilkugodzinny lot samolotem bez okazji do puszczenia maleńkiego dymka. Niestety przepisy mające za zadanie chronić innych podróżnych, jak chociażby dzieci i ciężarnych, nie zezwalają na palenie papierosów. Warto o tym pamiętać, rezerwując tanie loty Alicante - Almeria i przygotowując podróżną walizkę.

Wyroby tytoniowe zakazane

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu palący na pokładzie samolotu nie byli czymś niezwykłym, jednak były to czasy, kiedy do spraw zdrowotnych wiążących się z używaniem produktów tytoniowych nie przykładano tak wielkiej wagi. Dziś jest całkowicie inaczej i palenie na pokładzie samolotu jest kategorycznie zabronione, zatem jeżeli palimy i planujemy podróż samolotem, musimy liczyć się z wymuszonym rozstaniem z papierosem na okres podróży Alicante - Almeria. Nie ma tu znaczenia czy wybierzemy tanie loty Alicante - Almeria, czy połączenia z rejsowymi liniami lotniczymi – przepisy wszędzie są równie surowe. Co istotne: zakaz palenia dotyczy zarówno zwyczajnych papierosów, jak i fajki czy coraz powszechniejszych e-papierosów.

Fotele i łazienka – w każdym miejscu jest to zakazane!

Pasażerom czasem zdaje się, że podczas lotu Alicante - Almeria mogą wymknąć się do łazienki na małego dymka, bowiem nikt tego nie dostrzeże. To naturalnie niemożliwe, ponieważ w takich łazienkach znajdują się wykrywacze dymu. Nie warto próbować obejść regulaminu, bo zakończy się to nie tylko napomnieniem, ale też karą finansową. Przy locie samolotem przydatne mogą okazać się gumy i różne środki zmniejszające chęć zapalenia papierosa. Jeżeli obawiamy się, że nie wytrzymamy długiego rejsu, wybierajmy opcję podróży z przesiadką. Wcale nie musi to być droższe: można przecież zdecydować się na loty łączone ze Smart Connection. Na stronie FRU.pl znajdziemy nie tylko informację, jaki bilet będzie najtańszy , ale również jak długo trwa rejs z określonymi liniami .

Przewozimy papierosy podczas lotu Alicante - Almeria

Jeżeli decydujemy się na tanie loty Alicante - Almeria i planujemy wakacje, z pewnością zapragniemy zabrać ze sobą swoje papierosy, aby nie nabywać ich w miejscu docelowym. Szczególnie, że w niektórych państwach są one naprawdę drogie, a niekoniecznie nam zasmakują. Zanim spakujemy wakacyjną walizkę, zaznajommy się z przepisami celnymi związanymi z transportem produktów tytoniowych. W wypadku liquidów do e-papierosów należy jeszcze pamiętać o limitach dotyczących przewożenia płynów w bagażu podręcznym.