X
Ładowanie...

Tanie loty Alicante Split

już od 1298 zł
23 cze 30 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Alicante Split

Bilety lotnicze Alicante Split

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Alicante
17 cze (pon)
Vueling Airlines
Split
26 cze (śro)
Vueling Airlines
Alicante
17 cze (pon)
Vueling Airlines
Split
27 cze (czw)
Vueling Airlines
Alicante
17 cze (pon)
EasyJet
Split
24 cze (pon)
EasyJet Europe
Alicante
17 cze (pon)
Vueling Airlines
Split
25 cze (wto)
Vueling Airlines
Alicante
17 cze (pon)
Vueling Airlines
Split
21 cze (pią)
Vueling Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Alicante Split

Przewodnik po lotach Alicante Split

maluch w podróży Alicante - Split - poradnik dla opiekunów

Planujesz lot samolotem zpociechą i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Niżej pokazujemy krótką wykaz zagadnień, który każdy opiekun powienien przeczytać zanim wyruszy na wymarzony lot Alicante - Split.

Wiek dziecka a cena biletu do Alicante - Split

Koszt tak naprawdę zależy od wieku dziecka i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla niemowląt, które podróżują na kolanach rodzica przewoźnik nie pobiera żadnych opłat albo ma niewielką cenę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć kupiony normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich dedykowane promocje.

Konieczne dokumenty dla pociechy

Korzystając z międzykontynentalnych połączeń lotniczych, Twój dziecko może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar podróżować z niemowlakiem samodzielnie niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim opiekunem czy wychowujesz dziecko w pojedynkę musisz posiadać dokument dający pozwolenie na lot z maluchem od drugiego rodzica. W przypadku, gdy z maluchem lecieć będzie inny opiekun w trakcie lotu musi obowiązkowo posiadać pisemną aprobatę opiekunów oraz zgodę do opieki nad dzieckiem.

Przewożenie dziecka z Alicante do Split

Niemowlaki poniżej dwóch lat, najczęściej latają na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie przy Tobie jest wolne miejsce możesz przypiąć malucha pasami do siedziska lub opłać maluchowi fotel. Masz wtedy możliwość przewozić dziecko w foteliku samochodowym.

Bagaż dla dziecka

Czy dziecko może zabrać bagaż podręczny zależy od przewoźnika, z usług którego