X
Ładowanie...

Tanie loty Alicante Zurych

już od 336 zł
29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Zurych

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Zurych
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
29 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
01 lip (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
03 lip (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
04 lip (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lip (pią)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
11 lip (śro)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lip (pią)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
12 lip (czw)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
16 paź (wto)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
19 paź (pią)
Swiss
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Alicante Zurych

Przewodnik po lotach Alicante Zurych

Zniszczenie lub zgubienie bagażu rejestrowanego w samolocie

To pewnie ogromna obawa wszystkich turystów – co się stanie, jeżeli ich bagaż zostanie uszkodzony lub po prostu zostanie zgubiony? Bez obaw, linie lotnicze są do tego przygotowane. Podpowiadamy, co możesz zrobić, kiedy twoja walizka po prostu nie wyjedzie z luku.

Zniszczenie bagażu

W tanich lotach Alicante - Zurych z reguły wybiera się wyłącznie bagaż podręczny, więc łatwiej jest go kontrolować. Jeśli samodzielnie zepsujesz walizkę lub torbę, to nie możesz wyagać odszkodowania. W przypadku bagażu rejestrowanego, który uległ uszkodzeniu w luku bagażowym sprawa wygląda nieco iaczej.

Jeśli zauważysz uszkodzenie bagażu, musisz zgłosić to na lotnisku lub w będącym najbliżej punkcie obsługi klienta linii lotniczysz. I tanie loty Alicante - Zurych, i standardowe linie są zobowiązane do zwrotu pieniędzy za zniszczenia. Maksymalny zwrot to 1100 Euro. Jednakże wypłacana kwota będzie znacznie niższa, jeśli bagaż był nieprawidłowo zapakowany.

Opóźniony bagaż w tanich lotach Alicante - Zurych

Zagubienie przez przewoźnika bagażu rejestrowanego nie jest częstym przypadkiem, niemniej – może się także zdarzyć. W tej sytuacji też wypłacone ci zostanie odszkodowanie. Co więcej, zwrócone ci będą koszty, które poniosłeś w związku z zakupami zastępczymi, kiedy oczekujesz na przybycie zaginionego bagażu. Aby złożyć wniosek masz 21 dni.

Czasem zdarza się również, że bagaż będzie zaginiony i niestety stracisz wszystkie swoje rzeczy. Takie zdarzenia zdarzają się rzadko, jednak w wyniku tego trzeba dokupić polisę ubezpieczeniową. Polisę ubezpieczeniową tego typu trzeba zakupić wiele przed wylotem, dla przykładu w trakcie płacenia za bilety. Ochrona bagażu jest typową częścią polisy turystycznej. Naturalnie działa zarówno w tanich lotach Alicante - Zurych, jak i standardowych liniach lotniczych.

Przewoźnicy

Obowiązkowo sprawdź, jacy przewoźnicy latają na trasie Alicante - Zurych