X
Ładowanie...

Tanie loty Ałma Ata Florencja

już od 442 zł
29 sty 05 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Florencja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Florencja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
11 cze (wto)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Florencja
18 cze (wto)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Londyn
05 cze (śro)
Alitalia
Florencja
17 cze (pon)
Alitalia
Londyn
06 cze (czw)
Alitalia
Florencja
17 cze (pon)
Alitalia
Londyn
07 cze (pią)
Alitalia
Florencja
17 cze (pon)
Alitalia
Londyn
08 cze (sob)
Alitalia
Florencja
17 cze (pon)
Alitalia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ałma Ata Florencja

Przewodnik po lotach Ałma Ata Florencja

Czym jest bagaż podręczny?-wskazówki dla pasażerów

Orgaznizuejsz podróż samolotem do Ałma Ata - Florencja i nie masz pojęcia czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Niżej prezentujemy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż podręczny to rodzaj bagażu, który jest przewożony w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego przeznaczonym. Każda linia lotnicza określa swoje zasady dotyczące maksymalnych rozmiarów bagażu podręcznego oraz wysokość cen za zabranie takiego bagażu. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu kabinowym?

Przepisy dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Ałma Ata - Florencja, do którego lecimy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku może zażądać wypakowania z bagażu kabinowego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Pakujemy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak ubrania na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne pasażerowi w podróży. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 l płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. mydła, pasty do zębów, płynnych balsamów do ciała, wody, alkoholu. Jeżeli mamy cenne przedmioty to również chowamy je do bagażu kabinowego. Spakowanie jedzenia oraz elektroniki w ramach bagażu kabinowego określają linie lotnicze w zależności od trasy lotu Ałma Ata - Florencja. W bagażu kabinowym nie mogą  znaleźć się przedmioty z ostrymi kolcami, zwłaszcza takie, które mogą być użyte jako narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż kabinowy?

Głównie kiedy Twoja lot do Ałma Ata - Florencja nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz zmniejszyć koszty lotu. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż podręczny jeśli Twój lot jest przesiadkowy, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Ałma Ata - Florencja możesz kupić niezbędne rzeczy.