X
Ładowanie...

Tanie loty Alta Bodo

już od 702 zł
23 wrz 30 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Norwegia Bodo

Bilety lotnicze Norwegia Bodo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Oslo
09 lut (nie)
SAS
Lot bezpośredni
Bodo
14 lut (pią)
SAS
Lot bezpośredni
Oslo
09 lut (nie)
SAS
Lot bezpośredni
Bodo
15 lut (sob)
SAS
Lot bezpośredni
Oslo
09 lut (nie)
SAS
Lot bezpośredni
Bodo
16 lut (nie)
SAS
Lot bezpośredni
Oslo
09 lut (nie)
SAS
Lot bezpośredni
Bodo
17 lut (pon)
SAS
Lot bezpośredni
Oslo
09 lut (nie)
SAS
Lot bezpośredni
Bodo
18 lut (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Alta Bodo

Przewodnik po lotach Alta Bodo

Jedzenie podczas lotu Alta - Bodo?

Im dłuższy będzie nasz przelot, tym większa jest szansa, że podczas jego trwania zaczniemy czuć pusty żołądek. Jeżeli ciekawi nas kwestia tego, czy w czasie przelotu Alta - Bodo jedzenie jest podawane, to musimy przejrzeć parę rzeczy. Przede wszystkim jak długi jest to lot oraz jakimi liniami  będzie się odbywał. Jeśli będą to regularne linie to posiłek mamy policzony w wartość nawet tego taniego lotu, jeśli jednak zarezerwujemy tanie loty Alta - Bodo, to tego posiłku w kwocie biletu nie będzie.

Jak to się prezentuje na regularnych liniach Alta - Bodo?

Jeśli jesteśmy zainteresowani, jak ten posiłek podczas lotu Alta - Bodo będzie wyglądać, jeśli zarezerwujemy regularne linie. To trzeba mieć świadomość, że jest on wliczony w bilet. Jego ilość oraz typ są uzależnione od długości trasy którą będziemy mieli pokonać. Jeśli na 72 godziny przed lotem Alta - Bodo przekażemy wiadomość, że zainteresowały nas posiłki: wegetariańskie, bezglutenowe albo dla dzieci, to takie je dostaniemy.

Co oferują nam tanie loty Alta - Bodo?

Chcąc przyrównać propozycję, którą mają dla nas tanie loty Alta - Bodo, musimy mieć świadomość, że tu posiłek nie jest doliczony w opłatę. Ale, jeżeli wykażemy ochotę zjedzenia czegoś podczas lotu Alta - Bodo, to możemy zakupić takie jedzenie w specjalnym bufecie, rzecz jasna odpowiednio za niego uiszczając opłatę. Ale warto też pamiętać, że tanie loty Alta - Bodo pozwalają nam wnieść do samolotu własne jedzenie. Ale powinno być ono zapakowane w normalne pudełka producenta i nie może to być nic, co może się szybko popsuć. Jeżeli planujemy wziąć coś do picia, to musimy wiedzieć, że podczas przelotu Alta - Bodo nie będziemy mogli mieć ponad 1 litr płynów, a dodatkowo mają być one spakowane w pojemnikach nie większych aniżeli 100 ml. Do tego, niektóre linie pozwolą nam na przewóz jedzenia domowej roboty, jeśli mamy ich niedużą ilość oraz na swój użytek.

Trzeba sprawdzić jak to wygląda z jedzeniem w czasie lotu Alta - Bodo. Wtedy będziemy mogli się odpowiednio przyszykować do takiej podróży i mamy gwarancję, że nie staniemy się głodni po dojechaniu na miejsce. To już od razu może nam zepsuć satysfakcję z dotarcia do wyśnionego celu.