X
Ładowanie...

Tanie loty Altenrhein Bangkok

już od 152 zł
28 sty 04 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Bangkok

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Bangkok
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Phuket
06 lut (śro)
Lot bezpośredni
Bangkok
20 lut (śro)
Lot bezpośredni
Phuket
12 lut (wto)
Lot bezpośredni
Bangkok
14 lut (czw)
Lot bezpośredni
Krabi
26 sty (sob)
Lot bezpośredni
Bangkok
28 sty (pon)
Lot bezpośredni
Chiang Rai
25 lut (pon)
Lot bezpośredni
Bangkok
27 lut (śro)
Lot bezpośredni
Phuket
28 sty (pon)
Pantanal Linhas Aereas
Lot bezpośredni
Bangkok
31 sty (czw)
Pantanal Linhas Aereas
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Altenrhein Bangkok

Przewodnik po lotach Altenrhein Bangkok

Przewóz sprzętu sportowego podczas lotu Altenrhein - Bangkok

Wyruszasz w podróż do Altenrhein - Bangkok i marzysz o wzięciu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z zasadami transportu sprzętu sportowego u danego przewoźnika oraz czy organizator lotu narzuca wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Znaczna część linii lotniczych udziela zgody na transport sprzętu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim poinformowaniu o chęci zabrania takiego bagażu. Wynika to przede wszystkim z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. W trakcie rezerwacji lotu do Altenrhein - Bangkok organizator lotu ma prawo zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do przewozu.

Zasady transportu bagażu sportowego- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt sportowy dotarł razem z Tobą do Altenrhein - Bangkok musisz obligatoryjnie zgłosić go u organizatora lotu oraz otrzymać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do wymogów określonych przez linie lotnicze na trasie do Altenrhein - Bangkok, czyli musi mieć konkretną wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie sprzętu sportowego numerem lotu oraz imieniem i nazwiskiem. Nadanie sprzętu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu przeznaczonym do takiej czynności, o godzinie określonej przez przewoźnika.

W co zapakować akcesoria sportowe?

Wszystko jest zależne od tego ile chcesz przeznaczyć funduszy na opakowanie akcesoriów. W sklepach sportowych dostępne są dedykowane walizki, które w pełni chronią akcesoria oraz są zrobione w odpowiednim rozmiarze. Warto pamiętać, że takie walizki i torby znacznie wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest spakowanie akcesoriów sportowych do tekturowego pudła. Wadą tego typu opakowania, jest brak odporności na rozerwanie, co nie daje gwarancji na maksymalnie bezpieczny przewóz. Jeśli zdecydujesz się na ten typ opakowania, a sprzęt ma kilka części Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem na tyle mocno, aby doleciały razem z Tobą do Bangkok w całości.