X
Ładowanie...

Tanie loty Altenrhein Hirtshals

już od 58 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
31 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
03 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
08 cze (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
15 cze (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
13 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
15 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
13 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
18 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
15 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
18 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Altenrhein Hirtshals

Przewodnik po lotach Altenrhein Hirtshals

Latanie Altenrhein - Hirtshals kobiet ciężarnych – obalamy mity

Kobiety wyczekujące na narodziny dziecka często nie zamierzają rezygnować z urlopu czy odwiedzenia rodziny. Czasami normalnie koniecznie muszą dolecieć na drugi koniec świata, zatem wybierają podniebną podróż mimo brzuszka. Pomimo tego, że dużo osób może zastanawiać się, czy to na pewno zdrowe, ginekolodzy rozwiewają obawy. Podróżowanie w ciąży nie jest niebezpieczne.

Mama bezpieczna w samolocie

Ginekolodzy twierdzą, że normalnie rozwijająca się ciąża nie powinna być powodem zrezygnowania z lotu samolotem. Jednakże zanim zabukujesz bilet zasięgnij porady i poznać zalecenie położnika prowadzącego ciążę. Jest to spowodowane tym, że pokład to specyficzne miejsce. Należy więc nabrać pewności, że ciąży nic nie będzie zagrażało.

Następą sprawą jest strach przed promieniowaniem. Dotyczy to prześwietlania w czasie stania przy bramce odpraw. Warto jednak pamiętać, że zarówno standardowe linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Altenrhein - Hirtshals używają bramek działających za pomocą fal elektromagnetycznych. Z tego powodu są zdecydowanie bardziej przyjazne dla zdrowia niż te z promieniowaniem rentgenowskim i nie są szkodliwe dla dziecka. Masz możliwość jednak odmówić prześwietlania i zostać skontrolowaną w tradycyjny sposób.

Linie lotnicze wobec kobiet w ciąży

Przewoźnicy z reguły regulują w statucie sposób latania kobiet w zaawansowanej ciąży. Tanie loty Altenrhein - Hirtshals i tradycyjne linie lotnicze pozwalają na przeloty kobietom ciężarnym tylko do konkretnego tygodnia. Najczęściej jest to 34 tc, a jeśli oczekujesz bliźniaków -28-32. Żeby po upływie 4 miesiąca ciąży móc latać samolotem możesz potrzebować też zaświadczenia wypisane przez lekarza. Należy tam zawrzeć dane o stanie ciąży, które mogą okazać się przydatne dla personelu, gdyby wydarzyło się coś niepokojącego. Dzięki temu możesz korzystać z dużej oferty tanich lotów Altenrhein - Hirtshals.