X
Ładowanie...

Tanie loty Altenrhein Odense

już od 76 zł
17 gru 24 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
14 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
21 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
12 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Aarhus
15 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
30 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
20 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
30 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
30 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Altenrhein Odense

Przewodnik po lotach Altenrhein Odense

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, co najbardziej budzi obawy nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale często po prostu lotnisko. Tłumy, gwar, nowa sytuacja – jest to z pewnością trudne doświadczenie. Zdradzamy, czego można się spodziewać przed pierwszym lotem i jak się do tego przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest wcale straszna. Najważniejsze jest, by mieć pod ręką wszystkie dokumenty. Kiedy podróżujesz na terenie Europy, konieczny będzie wyłącznie dowód osobisty. Wszystkie linie, także tanie loty Altenrhein - Odense, obsługują bilety w formie elektronicznej. Nie ma potrzeby nic wydrukować, wystarczy tylko potwierdzenie rezerwacji.

W czasie odprawy zostanie sprawdzony twój bagaż, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Obsługa lotniska ma prawo do poproszenia cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza znajdującego się na taśmie wszelkie monety i papiery, noszone w spodniach, umieść tam także neseser, kurtkę czy szalik.

Sztuka zapakowania bagażu do tanich lotów Altenrhein - Odense

Tanie loty z reguły pozwalają wnieść wyłącznie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on tak pakowny, że bez problemu się w nim zmieścisz. Jednak należy każdą rzecz rozważyć tak, by bagaż bez problemu odbył kontrolę, a cała konstrukcja mocno skręconych podkoszulek nie została rozwalona.

Na wierzchu zapakuj wszystkie dokumenty – w końcu trzeba będzie je wyciągnąć przy odprawie. Postaraj się żeby na górze znalazła się także kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Preparaty przelej do specjalnych butelek z plastiku. Tuż pod zapięciem torby trzeba umieścić także butelki z napojami. Jeśli obsługa będzie kazała ci coś zostawić, nie będziesz musiał rujnować sumiennie upakowanego bagażu. Aby się przed tym uchronić, zawczasu znajdź informację, jakie rzeczy możesz wziąć na pokład w tanich lotach Altenrhein - Odense.