X
Ładowanie...

Tanie loty Amman Fiumicino Arpt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
15 gru 22 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Amman Fiumicino Arpt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Amman Fiumicino Arpt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Amman Fiumicino Arpt

Przewodnik po lotach Amman Fiumicino Arpt

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, co najbardziej budzi obawy osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to wcale nie przelot, ale samo lotnisko. Tłok, zaabsorbowanie, nieznana sytuacja – jest to na pewno stresujące przeżycie. Zdradzamy, czego można się obawiać podczas pierwszego lotu i jak się do tego przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest ani trochę stresująca. Najważniejsze jest, by mieć przy sobie potrzebne dokumenty. Jeżeli przemieszczasz się na terenie Europy, konieczny jest wyłącznie dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, nawet tanie loty Amman - Rome (Leonardo Da Vinci), uznają bilety w formie elektronicznej. Nie trzeba nic drukować, wystarczy wyłącznie numer potwierdzenia rezerwacji.

W trakcie odprawy prześwietlony zostanie twój bagaż podręczny, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa może poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza , który znajduje się przy taśmie wszystkie monety i papiery, które masz w kieszeniach, włóż tam także torebkę, odzienie wierzchnie lub szalik.

Sztuka zapakowania bagażu do tanich lotów Amman - Rome (Leonardo Da Vinci)

Tanie loty z reguły pozwalają wziąć wyłącznie bagaż podręczny. Bez paniki – jest on na tyle duży, że bez problemu się w nim pomieścisz. Jednak warto wszystko rozważyć tak, by bagaż szybko został poddany kontroli, a cała struktura mocno zrolowanych koszulek nie została zniszczona.

Na wierzchu ułóż potrzebne dokumenty – w końcu będziesz musiał je zaprezentować przy odprawie. Zrób tak, by aby na wierzchu znalazła się i kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Specyfiki przelej do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Z samej góry bagażu należy położyć także butelki z napojami. Jeżeli obsługa nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie trzeba burzyć starannie ułożonego bagażu. Aby tego uniknąć, przed wylotem dowiedz się, jakie przedmioty możesz wziąć do samolotu w tanich lotach Amman - Rome (Leonardo Da Vinci).