X
Ładowanie...

Tanie loty Ethiopian Airlines Amsterdam Akra

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ethiopian Airlines

Amsterdam Akra

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ethiopian Airlines Amsterdam Akra

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ethiopian Airlines Amsterdam Akra

Przewodnik po lotach Ethiopian Airlines Amsterdam Akra

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Amsterdam - Accra linią Ethiopian Airlines oznacza duży stres związany nie tylko z samym faktem wzbijania się w przestworza, ale również z formalnościami, którym trzeba poddać się na lotnisku. Czy da się uprościć odprawę biletowo-bagażową? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla podróżnych.

Odprawa biletowo-bagażowa

Planujesz podróż Amsterdam - Accra linią Ethiopian Airlines? Odprawa to proces, w czasie którego podróżni nadają bagaże rejestrowane, a także otrzymują karty pokładowe. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, przyjedź na lotnisko na 3 godziny przed odlotem. Najpierw należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport oraz bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu rejestrowanego, który będzie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności podróżny otrzymuje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, na której znajduje się m.in. imię i nazwisko, numer miejsca oraz godzina.

Skanowanie bagażu podręcznego

Po otrzymaniu karty pokładowej trzeba udać się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się bagaż pokładowy, który przechodzi przez skaner. Podróżny musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi głównie o klucze, monety czy urządzenia elektroniczne - smartfon, laptop i przejścia przez bramkę sprawdzającą. Czasem w grę wchodzi kontrola osobista.

Jak skrócić odprawę

Po odbyciu kontroli pasażer z torbą podręczną może wreszcie udać się do hali odlotów. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej osobie z obsług, która prosi o przejście do specjalnego rękawa lub autobusu transportującego turystów do samolotu. Należy również dodać, że obecnie wielu przewoźników, np. obsługujących trasy Amsterdam - Accra pozwala przejść odprawę online, co minimalizuje formalności.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Ischia Aarau

Tanie loty Pescara Haskovo

Tanie loty Sitia Vevey

Tanie loty Zermatt Galway

Tanie loty Stromboli Interlaken

Tanie loty Tulcea Limnos

Tanie loty Lucca Kozani

Tanie loty Mali Losinj Shannon

Tanie loty Grosseto Zabreh

Tanie loty Spirit Airlines Nowy Jork Houston

Tanie loty British Airways Fortaleza