X
Ładowanie...

Tanie loty Amsterdam Barcelona

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
06 kwi 13 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Amsterdam Barcelona

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Amsterdam Barcelona

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Amsterdam Barcelona

Przewodnik po lotach Amsterdam Barcelona

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym- informator dla podróżujących

Jeśli wybierasz się w podróż Amsterdam - Barcelona samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą do samolotu. W związku z dużym zagrożeniem ataków terrorystycznych przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić ograniczenia w przewozie artykułów, które związane są z bezpieczeństwem podróżujących i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz walizkę na lot Amsterdam - Barcelona poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Spis przedmiotów zakazanych, czyli czego nie wniesiesz na pokład samolotu

Regulaminy wszystkich przewoźników w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju rzeczy są kategorycznie zabronione. Głównie należą do nich narzędzia, które mogą zagrozić zdrowiu i życiu pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń z wystającym ostrzem, broń kulkowa, a nawet naboje. Dodatkowo zakazuje się przewozu zabawek przypominających broń, a także śrubokrętów. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile przewoźnik nie zakazuje jej transportu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u przewoźnika przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka sztuka broni musi spełnić, sprawdzisz na stronie przewoźnika lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane akcesoria kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu przede wszystkim o golarkach, pilniczkach do paznokci, a także nożykach chirurgicznych. Niedopuszczalne jest także zabieranie do samolotu materiałów łatwopalnych czy pirotechnicznych, takich jak petardy, gaz, płyny na bazie alkoholu lub amoniaku. Przed Tobą podróż lotem Amsterdam -Barcelona i zamierzasz zabrać ze sobą coś niestandardowego, polecamy skontaktować się z biurem obsługi danego przewoźnika w celu ustalenia warunków transportu, kosztu lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wyjazdu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych substancji toksycznych, takich jak sprężone gazy czy substancje korozyjne. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Obostrzenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu podręcznym masz prawo jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów rozlanych do pojemników o maksymalnej pojemności 100 ml.

Odstępstwa w przewozie, jakie wzięli pod uwagęprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby podróżujące samolotem muszą mieć przy sobie lekarstwa lub inne akcesoria medyczne? Z reguły linie lotnicze nie zakazują ich przewozu, jednak powinny być przewożone w bagażu rejestrowanym. Szczególny przypadek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są potrzebne pasażerowi podczas lotu. Należą do nich między innymi leki na receptę, środki ogólnodostępne - syropy, krople do oczu, spray do nosa, roztwór soli fizjologicznej, jak również inhalator.

Sprawdź linie lotnicze kursujące na trasie Amsterdam - Barcelona

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Reus Kramfors

Tanie loty Lugano Davos

Tanie loty Comiso Soelden

Tanie loty Limnos Le Locle

Tanie loty Borotou Pantelleria

Tanie loty Kauhava Bantry

Tanie loty Comiso Katrineholm

Tanie loty Mjolby Brasov

Tanie loty Air Sahara wylot z: Raipur

Tanie loty Thai Air International Karachi