X
Ładowanie...

Tanie loty Flybe British European Amsterdam Birmingham

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 lut 06 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Flybe British European

Amsterdam Birmingham

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Flybe British European Amsterdam Birmingham

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Flybe British European Amsterdam Birmingham

Przewodnik po lotach Flybe British European Amsterdam Birmingham

Wypożyczenie samochodu w podróży

Planujesz wycieczkę Amsterdam - Birmingham linią Flybe i chcesz samodzielnie zwiedzać zabytki, zatrzymywać się w wybranych miejscach i cieszyć maksymalną swobodą? Pomyśl o wynajęciu samochodu! Jak wygląda ostateczny koszt wynajmu? Czy Jakie ograniczenia przewidziały firmy zajmujące się wynajmem pojazdów? Sprawdź nasz praktyczny przewodnik dla turystów!

Prawo jazdy - polskie czy międzynarodowe

Wypożyczenie samochodu podczas wyjazdu do Hiszpanii, Szwecji czy Austrii zapewnia niesamowity komfort. Jeżeli należysz do podróżnych, którzy lubią samodzielnie eksplorować nieznane tereny, to przy kupowaniu biletu na lot Amsterdam - Birmingham linią Flybe koniecznie pomyśl o wynajęciu auta. Wcześniej należy oczywiście zweryfikować, czy Twoje prawo jazdy jest honorowane w państwie, do którego wyjeżdżasz. W większości przypadków w strefie Schengen możemy posługiwać się polskim prawem jazdy, a w innych krajach wymagany jest dokument międzynarodowy, który można otrzymać bez konieczności zdawania dodatkowych egzaminów.

Od czego zależy koszt wypożyczenia pojazdu

Na ostateczny koszt wynajmu auta składa się wiele czynników - między innymi cena samej usługi, benzyna, polisa ubezpieczeniowa oraz kaucja. Koszt usługi jest oczywiście uzależniony od rodzaju samochodu, roku produkcji, a także ogólnego komfortu pojazdu. Turyści zazwyczaj otrzymują auto z pełnym bakiem, który przed zwrotem trzeba uzupełnić - inaczej może zostać naliczony dodatkowy koszt. Wiele firm obliguje turystów do wykupienia polisy ubezpieczeniowej, która przydaje się w przypadku stłuczki. Trzeba też pamiętać, że osoby poniżej 25. roku życia mogą być obciążone dodatkowymi kosztami.

Ograniczenia w wynajęciu auta

Jeżeli chcesz wypożyczyć samochód, musisz liczyć się z koniecznością posiadania karty kredytowej, która zapewnia pokrycie kaucji. Pamiętaj także o tym, że w większości państw wypożyczalni obowiązują ograniczenia związane z liczbą przejechanych kilometrów - po ich przekroczeniu może zostać naliczona dodatkowa opłata.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Aigle Alvesta

Tanie loty Sofia Maribo

Tanie loty Koszyce Rijeka

Tanie loty Husavik Kristianstad

Tanie loty Sindal Zermatt

Tanie loty Pajala Trollhattan

Tanie loty Kemi Avesta Krylbo

Tanie loty Luksemburg Triest

Tanie loty Tarragona Waedenswil

Tanie loty Nyborg Namur

Tanie loty Tarom Bejrut Frankfurt