X
Ładowanie...

Tanie loty Amsterdam Bismarck

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
26 sty 02 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Amsterdam Bismarck

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Amsterdam Bismarck

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Amsterdam Bismarck

Przewodnik po lotach Amsterdam Bismarck

Lot Amsterdam - Bismarck z rowerem na pokładzie samolotu

Lecisz w podróż Amsterdam - Bismarck i marzysz o wzięciu ze sobą bicykla? Niżej przedstawiamy krótki poradnik, o czym pamiętać aby rower dotarł do celu razem z Tobą.

W jaki sposób przewieźć bicykl?

Sposobów na transport roweru jest kilka. Na rynku można dostać specjalne bardzo wytrzymałe walizki na rower. Z pewnością nic się nie stanie rowerowi spakowanemu w walizkę, jednak są one drogie, ciężkie oraz uszczuplają ciężar bagażu. Kolejnym rozwiązaniem jest dedykowana torba na rower. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Torbę warto rozważyć, kiedy przewoźnik z góry informuje o gabarycie bagażu rejestrowanego/sportowego. Niedrogą opcją przewozu jest karton. Jest lekki, bez trudu można dociąć, dostosowując do wymiarów roweru lub limitów przewoźnika. Minusem tekturowego pudła jest niska wytrzymałość.

Inne zabezpieczenie roweru na okres lotu Amsterdam - Bismarck

Zaleca się poprosić załogę lotniska o naklejkę z opisem UWAGA SZKŁO. Jeśli lot z Amsterdam do Bismarck jest przesiadkowy zaleca się opisać walizkę nazwą miasta, ponieważ obsługa nie jest odpowiedzialna za zgubienie roweru na trasie podróży. Na czas lotu ściągamy oraz spuszczamy powietrze z kół. Wynika to ze regulaminu bezpieczeństwa lotu, przed ewentualnym zniszczeniem kół spowodowanym amplitudą ciśnienia podczas zniżania się samolotu do lądowania. Jeśli pakujesz rower do mniejszych pudełek warunkowo połącz je ze sobą.

Cena przewozu bicykla

Cena przewozu bicykla jest ustalana przez przewoźnika i zależy od warunków przelotu, trasy oraz limitów bagażowych.Cena może zmienić się jeśli podróż do danego Amsterdam - Bismarck odbywa się w trakcie szczytu okresu turystycznego.

Przekazanie oraz odebranie roweru

Rower najczęściej nadaje się w specjalnym miejscu przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odbiór bicykla, także odbywa się w specjalnym miejscu.