X
Ładowanie...

Tanie loty Amsterdam Irbil

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
30 sty 06 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Amsterdam Irbil

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Amsterdam Irbil

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Amsterdam Irbil

Przewodnik po lotach Amsterdam Irbil

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej zastanawia osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tyle lot, ale samo port lotniczy. Zamieszanie, gwar, nieznana sytuacja – to przecież stresujące doświadczenie. Dowiedz się, czego można się spodziewać podczas pierwszego lotu i jak można się do tego przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest wcale straszna. Najważniejsze, by mieć przy sobie wszystkie dokumenty. Jeżeli latasz na terenie Unii Europejskiej, potrzebny ci będzie jedynie dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, również tanie loty Amsterdam - Irbil, obsługują bilety elektroniczne. Nie musisz nic drukować, potrzebujesz jedynie informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

W czasie odprawy obsługa sprawdzi zabrany przez ciebie bagaż, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Obsługa lotniska może poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza znajdującego się w pobliżu taśmy wszystkie drobiazgi, które masz w spodniach, połóż tam także torebkę, kurtkę lub chustę.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Amsterdam - Irbil

Tanie loty zazwyczaj dają ci zabrać jedynie bagaż podręczny. Nie bój się – jest on wystarczająco duży, że na pewno się w nim spakujesz. Jednakze trzeba wszystko przemyśleć tak, by bagaż bez problemu został poddany kontroli, a cała wieża dokładnie zrolowanych podkoszulek nie była zburzona.

Na górze zapakuj potrzebne dokumenty – i tak będziesz musiał je wyciągnąć w czasie kontroli. Zapakuj wszystko tak, aby na górze była i kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Specyfiki przelej do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Tuż pod zapięciem torby należy włożyć także inne płyny. Jeśli obsługa będzie kazała ci coś zostawić, nie będzie potrzeby niszczyć sumiennie ułożonego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, przed wylotem znajdź informację, co możesz wziąć do środka w tanich lotach Amsterdam - Irbil.