X
Ładowanie...

Tanie loty Amsterdam Krasnodar

już od 1496 zł
07 cze 14 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Krasnodar

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Krasnodar
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
30 cze (wto)
Turkish Airlines
Krasnodar
30 lip (czw)
Turkish Airlines
Warszawa
01 lip (śro)
Turkish Airlines
Krasnodar
30 lip (czw)
Turkish Airlines
Warszawa
03 lip (pią)
Turkish Airlines
Krasnodar
30 lip (czw)
Turkish Airlines
Warszawa
01 lip (śro)
Turkish Airlines
Krasnodar
01 sie (sob)
Turkish Airlines
Warszawa
03 lip (pią)
Turkish Airlines
Krasnodar
01 sie (sob)
Turkish Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Amsterdam Krasnodar

Przewodnik po lotach Amsterdam Krasnodar

Zniszczenie torby podczas lotu Amsterdam - Krasnodar

Podróżujesz samolotem i na lotnisku okazuje się, że walizka została zniszczona? Poniżej przedstawiamy kilka ważnych informacji , co należy zrobić, aby rozwiązać zaistniałą trudną sytuację.

Prawa i obowiązki organizatora lotu w kwestii dbania o walizki pasażerów- to warto wiedzieć!

Najistotniejsze kwestie związane z polityką bagażową określa art.17 pkt 2 Konwencji Montrealskiej z 1999 r. i rozporządzenie PE 889/2002. Wspomniane akty prawne mówią o tym, że organizator lotu bierze odpowiedzialność za uszkodzenia bagażu  tylko pod warunkiem, że uszkodzenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie załadunku przez załogę oraz, że pasażer ma prawo do starania się o zwrot kosztów za swoją stratę.W przypadku gdy bagaż jest rejestrowany organizator lotu jest odpowiedzialny nawet jeśli nie jest sprawcą szkody.Gdy walizka lub torba nie jest rejestrowana pasażer musi udowodnić, że doszło do szkody z winy linii lotniczych.

Uszkodzenie bagażu w trakcie lotu do Amsterdam - Krasnodar- wskazówki dla turysty

Zanim polecisz w wymarzoną podróż do Amsterdam - Krasnodar warto zapoznać się z regulaminem zgłaszania reklamacji do danego organizatora lotu, ponieważ regulują dokładnie sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został uszkodzony podczas lotu, zgłoś to zdarzenie bezzwłocznie po przybyciu na lotnisko docelowe w biurze przewoźnika lub u agenta linii. Przy pomocy pracownika, na lotnisku powinno się wypełnić  protokół PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności mienia, w którym określamy orientacyjną datę zakupu uszkodzonych elementów bagażu, ich cenę oraz wysokość rekompensaty. Zgłoszenie reklamacyjne możesz także przesłać do 7 dni od zaistniałej sytuacji ale trzeba pamiętać, że ważna jest data stempla pocztowego. Warto też dołączyć zdjęcie uszkodzonego mienia w celu uwiarygodnienia straty. Skutecznym sposobem na uchronienie się przed stratami wynikającymi  z uszkodzenia walizki przez przewoźnika jest wykupienie odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej przed lotem.