X
Ładowanie...

Tanie loty Amsterdam Las Palmas

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
06 gru 13 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Amsterdam Las Palmas

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Amsterdam Las Palmas

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Amsterdam Las Palmas

Przewodnik po lotach Amsterdam Las Palmas

Bagaż dla dziecka w tanich lotach Amsterdam - Gran Canaria

Maluchy poniżej 2 roku życia mogą podróżować dwoma sposobami – w specjalnym foteliku lub przypięte do kolan dorosłego. Ta druga możliwość jest znacznie korzystniejsza finansowo, zatem wielu rodziców ją wybiera, którzy zapominają, że w takiej sytuacji w tanich lotach Amsterdam - Gran Canaria nie będzie możliwości zabrania dodatkowego bagażu dla dziecka.

Podróżowanie z niemowlakiem

Zabranie dziecka w podróż na kolanach to bardzo tanie rozwiązanie. Bilet dla niemowlęcia jest w tym przypadku wręcz o 70% tańszy. Jednak warto mieć świadomość, że jeżeli nie zapłacisz za drugie siedzenie, musisz spakować się do tylko jednego bagażu podręcznego.

W tanich lotach Amsterdam - Gran Canaria możesz kupić dla malucha siedzenie, ale można je przewozić tam wyłącznie w specjalnym foteliku samochodowym, który ma atest do użytkowania również w samolocie. Maluch dzięki temu również dostanie swój bagaż, a przy tym transport za darmo wózka dziecięcego z innymi bagażami.

Co powinien zawierać bagaż podręczny dla malucha

Kiedy wybierasz się w podróż z dzieckiem, twój bagaż podręczny rządzi się swoimi prawami. Co prawda nadal powinien mieć idealny kształt i wagę, jednakże masz możliwość spakować się w inny sposób.

Do samolotu możesz wnieść przykładowo kilka litrów wody. Możesz też spakować przygotowane jedzenie dla dziecka, które będzie podgrzane podczas rejsu przez personel. Trzeba jednakże wiedzieć, że wszelkie kolejne płyny muszą zostać zgłoszone i poddane kontroli podczas podchodzenia do odprawy.

Obowiązkowo zobacz, które linie lotnicze obsługują trasę Amsterdam - Gran Canaria