X
Ładowanie...

Tanie loty Adria Airways Amsterdam Łódź

już od 175 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Łódź

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Łódź
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
08 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Łódź
15 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
08 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Łódź
16 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
09 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Łódź
15 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
09 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Łódź
16 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
08 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Łódź
14 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Adria Airways Amsterdam Łódź

Przewodnik po lotach Adria Airways Amsterdam Łódź

Jak przeżyć podróż Amsterdam - Łódź linią Adria Airways z pociechą?

Pojawienie się potomstwa wcale nie musi znaczyć, że powinniśmy rezygnować z podróżowania, wręcz przeciwnie przy odpowiedniej organizacji możemy potomstwo brać ze sobą. Trzeba tutaj wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie możemy zabrać do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy oraz krążenia, nie są jeszcze dość silne. Z pierwszym przelotem dziecka dobrze jest, więc zaczekać aż ukończy dwa miesiące.

Optymalne pomysły na trasie Amsterdam - Łódź linią Adria Airways

Jeżeli planujemy przelot z dzieckiem, powinniśmy zadbać o to, żeby na trasie było jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i maleństwo, i my mniej się zmęczymy, a co się z tym łączy, będziemy mieli wspanialszy humor. Jeżeli jeszcze zdecydujemy się na wieczorny przelot, to może się okazać, że dziecko prześpi jego większą część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała wyprawa. W dodatku szukając biletów w korzystnej cenie, powinniśmy wiedzieć, że dzieciaczki przez pierwsze dwa lata siedzą na kolanach opiekuna, a wówczas płacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Jednak przy starszym dziecku płacimy już za pełen bilet, czasami tylko tanie loty Amsterdam - Łódź linią Adria Airways oferują kilkuprocentowe obniżki dla dzieci.

O czym jeszcze musimy wiedzieć przed wylotem Amsterdam - Łódź linią Adria Airways?

Warto sobie pozostawić trochę czasu, tak abyśmy ze spokojem mieli szansę się przyszykować do lotu. Na lotnisko musimy przyjechać prędzej, tak by bez stresu zdać wszystkie bagaże, mieć możliwość zjeść coś delikatnego i bez problemów pójść do łazienki na chwilę przed wylotem, gdzie przebierzemy maleństwo. Spora część przewoźników oferujących swe usługi na danej trasie

pozwoli nam z dzieckiem wejść pierwszym do samolotu, a więc będziemy mieli szansę zająć najbardziej dogodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Amsterdam - Łódź linią Adria Airways nie mają w swojej usłudze podawania jedzenia, a więc musimy pamiętać o zapakowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki i pieluszki, ale także jakiejś przekąski. Przy czym zazwyczaj potomstwo podróżujące na kolanach nie ma prawa do własnego bagażu, czyli całość powinniśmy zmieścić w nasz podręczny.

Proś o pomoc

Jeśli będziesz lecieć po raz pierwszy, nie obawiaj się poprosić o pomoc. Tak samo jeżeli potrzebna jest pomoc przy dziecku, również proś o to. Tanie loty Amsterdam - Łódź linią Adria Airways mają właściwie przygotowany personel, który ma za zadanie pomóc pasażerom, czyli także i tobie. Jeśli dziecko będzie płakać, spróbuj mu dać pierś czy butelkę. Pomyśl także o wzięciu zabawek. Nie pozwól, by potomstwo swoim zachowaniem, kopaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, trącaniem przeszkadzało innym. Lecz też nie przepraszaj za to, że płacze. Kupiliście bilety na tanie loty Amsterdam - Łódź linią Adria Airways i jesteście 100% pasażerami. Być może twoje potomstwo nie lubi latania, lecz pamiętaj, że nawet najtrudniejsza trasa ma swój koniec.

Trzeba pomyśleć w jaki sposób możemy się przyszykować do podróży Amsterdam - Łódź linią Adria Airways z potomstwem, tak by zrobić wszystko co tylko realne, aby podróż minęła spokojnie oraz bez większych nerwów.