X
Ładowanie...

Tanie loty Amsterdam Malmo

już od 98 zł
25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Malmo

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Malmo
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
03 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
06 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
31 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
03 wrz (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
02 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malmo
07 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
03 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
06 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
02 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malmo
04 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Amsterdam Malmo

Przewodnik po lotach Amsterdam Malmo

Konieczne ubezpieczenie turystyczne?

Każda podróż za granicę to ogromne przedsięwzięcie jeśli chodzi o sposób organizacji. Aby pozbyć się związanego z tym stresu i uchronić się przed niespodziewanymi kosztami, koniecznie powinieneś kupić ubezpieczenie turystyczne. Trzeba wiedzieć, jak może się przydać i jakim sposobem można je wykorzystać.

Ubezpieczenie przydatne podczas podróży

Ubezpieczenie przyda się w w wielu sytuacjach, zarówno podczas urlopowania, jak i w czasie lotu. W niektórych sytuacjach okazuje się przydatne przed odlotem, nie tylko jeżeli chodzi o ochronę bagażu, lecz także w innych momentach. Polisa ochroni cię, jeśli coś ci się stanie lub zdarzy się jakaś niebezpieczna sytuacja. Dodatkowo, należy ci się odszkodowanie, jeżeli samolot będzie opóźniony i w wyiku tej sytuacji trzeba będzie przykładowo szukać hotelu przy lotnisku.

Pomocne może okazać ci się także ubezpieczenie od odstąpienia od biletu. W tanich lotach Amsterdam - Malmo z reguły znacznie wcześniej wykupujesz przelot, dlatego też okazuje się, że w trakcie oczekiwania na podróż okaże się coś złego. Firma ubezpieczeniowa zwróci ci koszt wydany na bilet, jeżeli naprawdę nie będziesz mógł wybrać się w drogę.

Jak działa ubezpieczenie bagażu

Żeby czuć się lepiej, warto wykupić też ubezpieczenie bagażu. Właściwie jeśli ulegnie zniszczeniu lub zniknie, dostaniesz odszkodowanie od tanich lotów Amsterdam - Malmo lub tradycyjnych linii lotniczych. Jednak dodatkowe świadczenie okazuje się przydatne, a zwrot umożliwi ci pokryć wszystkie kolejne koszty.

W wypadku zgubienia lub kradzieży bagażu zostaną ci zwrócone środki nie tylko za utracone rzeczy, lecz również za kwoty, które musiałeś ponieść, by dać sobie radę na wyjeździe bez rzeczy (kolejne ubrania czy kosmetyki. Dzięki temu nie masz powodów do obaw i możesz wybrać się z tanimi lotami Amsterdam - Malmo gdzie tylko chcesz.

Linie lotniecze

Obowiązkowo sprawdź, które linie lotnicze kursują na trasie Amsterdam - Malmo