X
Ładowanie...

Tanie loty Amsterdam O'Hare Intl

już od 1150 zł
23 gru 30 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto O'Hare Intl

Bilety lotnicze

Dowolne miasto O'Hare Intl
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
11 lut (pon)
Norwegian
Lot bezpośredni
Chicago
20 lut (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Londyn
13 lut (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Chicago
20 lut (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Oslo
11 lut (pon)
Norwegian
Chicago
20 lut (śro)
Norwegian
Oslo
11 lut (pon)
Finnair
Chicago
19 lut (wto)
American Airlines
Oslo
11 lut (pon)
Finnair
Chicago
20 lut (śro)
Finnair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Amsterdam O'Hare Intl

Przewodnik po lotach Amsterdam O'Hare Intl

Czym jest bagaż kabinowy?-informacje dla turystów

Orgaznizuejsz lot samolotem do Amsterdam - Chicago (O'Hare Intl) i nie wiesz czym się różni bagaż kabinowy od bagażu rejestrowanego? Niżej prezentujemy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż podręczny to typ bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każda linia lotnicza określa własne zasady dotyczące dopuszczalnych wymiarów bagażu podręcznego oraz wysokość opłat za przewóz takiego bagażu. Poleca się przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu kabinowym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Amsterdam - Chicago (O'Hare Intl), do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku może kazać usunąć z bagażu podręcznego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko niezbędne rzeczy, takie jak ciuchy na zmianę, dokumenty oraz lekarstwa i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 l płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. szamponu, płynu do płukania ust, płynnych balsamów do ciała, wody, alkoholu. Jeśli mamy cenne przedmioty to również chowamy je do bagażu podręcznego. Spakowanie żywności oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu podręcznego ustalają linie lotnicze w zależności od trasy lotu Amsterdam - Chicago (O'Hare Intl). W bagażu kabinowym nie mogą  znaleźć się rzeczy z ostrymi kolcami, zwłaszcza takie, które mogą zostać użyte jako broń.

Kiedy zabrać w lot tylko bagaż kabinowy?

Głównie kiedy Twoja lot do Amsterdam - Chicago (O'Hare Intl) nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz zmniejszyć koszty lotu. Warto mieć ze sobą tylko bagaż kabinowy jeśli Twój rejs jest przesiadkowy, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Amsterdam - Chicago (O'Hare Intl) masz możliwość kupić potrzebne rzeczy.