X
Ładowanie...

Tanie loty Amsterdam Poprad

już od 203 zł
25 sty 01 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Słowacja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Słowacja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
04 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bratysława
11 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
08 mar (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bratysława
11 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lwów
09 kwi (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bratysława
13 kwi (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Barcelona
01 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bratysława
11 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
04 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bratysława
15 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Amsterdam Poprad

Przewodnik po lotach Amsterdam Poprad

Które urządzenia mogę wziąć na pokład samolotu czyli przygotowujemy się do lotu Amsterdam - Poprad

Współczesny świat zdominowały nowoczesne technologie, a nam coraz ciężej się bez nich obyć. Na każdym kroku towarzyszą nam urządzenia elektroniczne, dające rozrywkę oraz będące narzędziem komunikacji i pracy. Tak samo jest podczas podróży samolotem. Pakując się do podróży Amsterdam - Poprad, na pewno zechcemy mieć przy sobie telefon komórkowy, czytnik lub laptop. Czy możemy ich używać w czasie rejsu Amsterdam - Poprad?

Bagaż podręczny a urządzenia elektroniczne

Jeżeli decydujemy się na tanie loty Amsterdam - Poprad, musimy właściwie przygotować bagaż podręczny, szczególnie w sytuacji, kiedy nie zamierzamy dopłacać za bagaże rejestrowane. Telefon komórkowy, tablet, czytnik czy laptop – takie urządzenia można wnieść do kabiny samolotu. Warto umieścić je właśnie w torbie podręcznej, bo dzięki temu będziemy mieli je pod ręką i zadbamy o ich bezpieczeństwo. Dodatkowo trzeba pamiętać, żeby okazać je do kontroli. Podczas kontroli umieszcza się je w odpowiednim pojemniku.

Jakich urządzeń możemy używać w czasie rejsu Amsterdam - Poprad?

To oczywiste, że w czasie przelotu chce się używać przewożonych urządzeń elektronicznych, jednak w każdym przypadku należy pamiętać o obowiązujących zasadach. Nie można używać żadnych sprzętów w czasie startu i lądowania samolotu. To nieważne, czy decyduje się na tanie loty Amsterdam - Poprad, czy przeloty z tradycyjnym przewoźnikiem, najlepiej czekać na komunikat o możliwości odpięcia pasów bezpieczeństwa. Za każdym razem trzeba korzystać ze sprzętu elektronicznego w trybie samolotowym. Przed lotem dobrze jes zapoznać się ze wskazówkami przewoźnika, gdyż w regulaminach wybranych linii ustalenia tyczące się użytkowania urządzeń tego rodzaju mogą się różnić. Na przykład zabronione jest zabieranie urządzeń Samsung Galaxy Note 7 do kabiny samolotu bądź przewożenie go w bagażu rejestrowanym.

Wygoda pasażerów a urządzenia elektroniczne

Jeśli chcemy uprzyjemnić sobie lot Amsterdam - Poprad seansem na laptopie czy słuchaniem muzyki, pamiętajmy o innych pasażerach wybierających tanie loty Amsterdam - Poprad. Korzystajmy ze słuchawek, dbajmy o właściwy wybór obrazów i nie przeszkadzajmy pozostałym podróżnym w odpoczynku oraz podróży. Jeżeli sprzęt elektroniczny nie zmieści się nam do walizki podręcznej i musimy przewieźć coś w bagażu rejestrowanym, zadbajmy o ubezpieczenie turystyczne. Zabezpieczy nas ono na wypadek zgubienia, kradzieży lub zniszczenia bagażu i sprawi, że lot Amsterdam - Poprad upłynie nam bez stresu.