X
Ładowanie...

Tanie loty Amsterdam Quebec

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
08 paź 15 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Amsterdam Quebec

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Amsterdam Quebec

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Amsterdam Quebec

Przewodnik po lotach Amsterdam Quebec

Lot Amsterdam - Quebec z bicyklem na pokładzie samolotu

Lecisz w podróż Amsterdam - Quebec i myślisz o zabraniu ze sobą roweru? Niżej prezentujemy niewielki wykaz, o czym pamiętać aby rower dotarł do celu razem z Tobą.

W jaki sposób przewieźć rower?

Sposobów na transport roweru jest wiele. Na rynku są do kupienia dedykowane bardzo solidne kufry na bicykl. Z pewnością nic się nie stanie bicyklowi schowanemu w kufer, jednak są one drogie, ciężkie oraz wykorzystują ciężar bagażu. Kolejnym wariantem jest dedykowana sakwa na rower. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Torbę warto wziąć pod uwagę, kiedy przewoźnik z góry informuje o ciężaże bagażu rejestrowanego/sportowego. Najtańszą opcją transportu jest karton. Jest lekki, bez trudu można dociąć, dostosowując do wymiarów bicykla lub limitów linii lotniczych. Wadą tekturowego pudła jest niska wytrzymałość.

Dodatkowe zabezpieczenie bicykla na okres podróży Amsterdam - Quebec

Warto poprosić załogę lotniska o wlepkę z napisem FRAGILE. Jeśli lot z Amsterdam do Quebec jest z przesiadkami zaleca się opisać karton nazwą kraju, ponieważ obsługa nie ponosi odpowiedzialności za zagubienie bicykla na trasie lotu. Na czas lotu zdejmujemy oraz wypuszczamy powietrze z opon. Wynika to ze względów bezpieczeństwa lotu, przed ewentualnym rozerwaniem opon spowodowanym amplitudą ciśnienia podczas zniżania się samolotu do lądowania. Jeśli pakujesz bicykl do małych kartonów koniecznie połącz je między sobą.

Koszt przewozu bicykla

Koszt transportu roweru jest ustalana przez organizatora lotu i zależy od warunków przelotu, kierunku oraz ograniczeń bagażowych.Cena może ulec zmianie jeśli podróż do danego Amsterdam - Quebec odbywa się w trakcie kumulacji sezonu turystycznego.

Nadanie oraz odbiór roweru

Bicykl najczęściej przekazuje się w dedykowanym miejscu przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odbiór roweru, także odbywa się w specjalnym punkcie.