X
Ładowanie...

Tanie loty Amsterdam Sonderborg

już od 195 zł
29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
28 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
05 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
12 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
15 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
28 cze (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
05 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
26 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kopenhaga
11 lip (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
27 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kopenhaga
11 lip (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Amsterdam Sonderborg

Przewodnik po lotach Amsterdam Sonderborg

Odwołany lub opóźniony samolot Amsterdam - Sonderborg. A co, jeśli lot Amsterdam - Sonderborg jest odwołany

Opóźniony rejs – to jest największy koszmar osób czekających na przesiadkę. Widmo opóźnionego samolotu możne zepsuć humor także innym pasażerom. Sprawdź, co w przypadku, kiedy twój samolot zostanie odwołany albo będzie bardzo opóźniony.

Tylko spokojnie

Opóźnienia lub odwołania rejsów nie są przecież częste. To najczęściej rzadko zdarzające się wypadki, które są usprawiedliwione niesprzyjającą aurą, manifestacjami na w miejscu przylotu albo problemami natury technicznej. Jednakże nie zmienia to faktu, że w czasie usłyszenia komunikatu, pasażerowie są bardzo zdenerwowani. Jednakże nie ma powodu do zmartwienia – nie zostajesz zostawiony bez pomocy. Organizator lotu odpowiada za ciebie.

Każdy przewoźnik, nawet tanie loty Amsterdam - Sonderborg, obowiązują się do znalezienia dla ciebie siedzenia następnym przelocie, jeżeli przez to ucieknie ci przesiadka. Co więcej, zapewniają podróżnym jedzenie i wodę, a w takim przypadku, że okres oczekiwania na nowy samolot bardzo się wydłuża, również nocleg. Możesz poszukania tego na własną rękę, przykładowo znajdując hotele w małej odległości od lotniska za pomocą wyszukiwarki FRU.

Odzyskanie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym locie

Po odwołanym lub opóźnionym locie lot będzie opóźniony lub odwołany możesz żądać odszkodowania nie tylko od firmy ubezpieczeniowej. Przede wszystkim linia lotnicza musi dać pieniądze na przebudowanie biletu i na przykład odwiezienia cię na kolejne lotnisko. Na dodatek możesz również wystąpić o odszkodowanie. Czas na wniesienie podania to tydzień.

Odszkodowanie przysługuje ci, jeżeli czas oczekiwania jest dłuższy niż 3 godziny. Możesz dostać zwrot ceny biletu. Kwota wypłacanych środków waha się w granicach od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno standardowych linii lotniczych, jak i tanich lotów Amsterdam - Sonderborg. Mogą ci odmówić tylko wtedy, kiedy opóźnienie było wywołane nadzwyczajnymi okolicznościami, to znaczy na przykład wydarzeniem losowym.