gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Iberia Amsterdam Toronto

już od 1249 zł
17 gru 24 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Amsterdam Toronto

Bilety lotnicze Amsterdam Toronto

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Amsterdam
09 mar (sob)
Icelandair
Toronto
20 mar (śro)
Icelandair
Amsterdam
10 maj (pią)
Icelandair
Toronto
17 maj (pią)
Icelandair
Amsterdam
09 mar (sob)
Icelandair
Toronto
16 mar (sob)
Icelandair
Amsterdam
10 mar (nie)
Icelandair
Toronto
20 mar (śro)
Icelandair
Amsterdam
11 mar (pon)
WOW air
Toronto
18 mar (pon)
WOW air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Iberia Amsterdam Toronto

Przewodnik po lotach Iberia Amsterdam Toronto

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Amsterdam - Toronto linią Iberia Airlines to dla wielu osób duży stres związany nie tylko z samym faktem wzbijania się w przestworza, ale również z procedurami, które trzeba przejść na lotnisku. Jak wygląda odprawa i na co trzeba się przygotować? Zebraliśmy najbardziej istotne wskazówki dla podróżnych.

Karta pokładowa

Planujesz wyjazd Amsterdam - Toronto linią Iberia Airlines? Odprawa to proces, w czasie którego turyści nadają bagaże rejestrowane, a także otrzymują dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, bądź na miejscu już na 3 godziny przed wylotem. W pierwszej kolejności należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu rejestrowanego, który będzie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności podróżny otrzymuje kartę pokładową, która zawiera imię i nazwisko, numer miejsca czy data odlotu.

Kontrola bezpieczeństwa

Po oddaniu bagażu trzeba stawić się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się walizkę, którą należy położyć na specjalną taśmę. Podróżny musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi między innymi o klucze, monety czy sprzęty elektroniczne - telefon, laptop i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. W niektórych sytuacjach konieczne okazuje się zdjęcie obuwia.

A może odprawa online

Po przejściu przez kontrolę podróżny z bagażem podręcznym może nareszcie udać się do bramki w hali odlotów. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej personelowi, który prosi o przejście do specjalnego rękawa lub busu transportującego turystów na pokład. Należy również dodać, że obecnie wielu przewoźników, np. na trasie Amsterdam - Toronto pozwala przejść odprawę przez internet, co bardzo przyspiesza cały proces.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Salina Nassjo

Tanie loty Ibiza Chateau-D'Oex

Tanie loty Mulhouse Bronderslev

Tanie loty Mali Losinj Ronda

Tanie loty Cebu Warszawa

Tanie loty Saudarkrokur Pyrgos

Tanie loty Grundarfjordur Breda

Tanie loty Lucenec Bruksela

Tanie loty Kayseri Boston

Tanie loty Sun Express Airlines Monachium

Tanie loty Air France Berlin Lagos