X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Amsterdam Turyn

już od 86 zł
27 paź 03 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Turyn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Turyn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
27 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turyn
06 lis (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bruksela
24 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
25 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
27 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turyn
03 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bruksela
24 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
27 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
25 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
27 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Amsterdam Turyn

Przewodnik po lotach Lufthansa Amsterdam Turyn

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Od dawna planowałeś długo wyczekiwany urlop Amsterdam - Turyn linią Lufthansa i zależy Ci na bezpiecznym i komfortowym wypoczynku? Oprócz zarezerwowania hotelu, zabukowania biletu lotniczego i spakowania najważniejszych rzeczy, warto także pomyśleć o skorzystaniu z ubezpieczenia turystycznego. Dlaczego jest to tak ważne?

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia podróżnego?

Sektor turystyczny przeżywa w naszym kraju prawdziwy boom - według danych w zeszłym roku na wczasy wybierało się nawet 80% respondentów. Spora część podróżnych wybiera wyjazdy poza granicami kraju - kusi nas wizja relaksu na gorącej plaży, kosztowania nowych potraw, eksplorowania historycznych miejsc. Odległe destynacje to marzenie wielu turystów, jednak co zrobić, kiedy w czasie wycieczki wystąpią niespodziewane sytuacje? Pobyt w szpitalu, leki, anulowany lot Amsterdam - Turyn linią Lufthansa, zagubiony bagaż, perspektywa szybszego powrotu do kraju - to wszystko może generować bardzo duże koszty. Następstwa wypadków złagodzi dobrze dobrana polisa ubezpieczeniowa, która zapewni nam nie tylko możliwość skorzystania z hospitalizacji, ale także wypłaci odszkodowanie.

Jak wybrać ubezpieczenie podróżne?

Decydując się na najlepszą opcję warto przede wszystkim zwrócić uwagę na koszty gwarantowane, czyli sumę, którą towarzystwo ubezpieczeniowe jest zobowiązane pokryć. W krajach Unii Europejskiej jej najniższy pułap powinien sięgnąć kilkunastu tysięcy euro, zaś poza nią - nawet 2 razy więcej. Towarzystwa ubezpieczeniowe proponują też oferty bez minimalnej kwoty gwarantowanej - jest to szczególnie istotne m.in. w Stanach Zjednoczonych. Dobra polisa powinna też zapewnić odszkodowanie z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Co jeszcze można ubezpieczyć

Firmy funkcjonujące na rynku oferują też polisy OC, ubezpieczenie walizek, wypłacenie środków z tytułu odwołanych lotów, a nawet ratownictwa np. w górach. Planujesz lot Amsterdam - Turyn linią Lufthansa? Zwróć uwagę na to, żeby uważnie sprawdzić ogólne warunki ubezpieczenia - to pozwoli uniknąć rozczarowań.