X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Amsterdam Warszawa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Amsterdam Warszawa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Amsterdam Warszawa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ryanair Amsterdam Warszawa

Przewodnik po lotach Ryanair Amsterdam Warszawa

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Amsterdam - Warszawa linią Ryanair to dla wielu osób ogromny stres związany nie tylko z samym faktem odbycia lotu, ale między innymi z formalnościami, które trzeba przejść na lotnisku. Czy da się uprościć odprawę biletowo-bagażową? Przedstawiamy praktyczny przewodnik dla podróżnych.

Nie spóźnij się na lot

Planujesz podróż Amsterdam - Warszawa linią Ryanair? Odprawa to proces, w czasie którego turyści nadają bagaże główne, a także otrzymują dokumenty pokładowe. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, przyjedź na lotnisko na 2 godziny przed odlotem. Najpierw należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport a także bilet lotniczy. Potem konieczne jest nadanie bagażu rejestrowanego, który zostanie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności turysta otrzymuje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, która zawiera imię i nazwisko, numer lotu i godzina.

Jak przebiega kontrola bezpieczeństwa

Po otrzymaniu karty pokładowej należy stawić się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się dokonywana jest kontrola bagażu podręcznego, który przechodzi przez skaner. Podróżny jest zobligowany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi np. o pasek od spodni, monety czy elektronikę - telefon, laptop i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. W niektórych sytuacjach przeprowadzana jest kontrola osobista.

Wejście na pokład

Po przejściu przez kontrolę pasażer z bagażem podręcznym może w końcu spokojnie czekać na odlot. Po okazaniu karty pokładowej obsługa prosi o przejście do specjalnego rękawa lub autobusu przewożącego turystów na pokład. Warto także podkreślić, że w dzisiejszych czasach wielu przewoźników, np. obsługujących trasy Amsterdam - Warszawa umożliwia dokonanie odprawy przez internet, co redukuje formalności.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Trollhattan Kuopio

Tanie loty Uppsala Borlange

Tanie loty Pescara Eskilstuna

Tanie loty Lugano Arbon

Tanie loty Arnhem Paros

Tanie loty Ikaria Island Sigonella

Tanie loty Borlange Saariselka

Tanie loty Sala Kardla

Tanie loty Aarau Kołobrzeg

Tanie loty Kopenhaga Damaszek

Tanie loty Philippine Airlines Cebu Kuala Lumpur