X
Ładowanie...

Tanie loty SAS Amsterdam Wiedeń

już od 166 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wiedeń

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wiedeń
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
09 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Wiedeń
12 lis (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
26 lip (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
31 lip (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
26 lip (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
30 lip (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
26 lip (czw)
Ryanair
Wiedeń
01 sie (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
26 lip (czw)
Ryanair
Wiedeń
28 lip (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje SAS Amsterdam Wiedeń

Przewodnik po lotach SAS Amsterdam Wiedeń

Czy mamy możliwość zabrać tabletki na lot Amsterdam - Wiedeń linią Scandinavian Airlines

Jeśli mieliśmy już kiedyś okazję korzystać z propozycji przewoźników Amsterdam - Wiedeń linią Scandinavian Airlines, to z pewnością orientujemy się, w jaki sposób należy spakować walizkę. Ale co, kiedy teraz powinniśmy wziąć ze sobą leki? Czy wiemy, w jaki sposób to działa, jakie medykamenty mamy możliwość ze sobą zabrać oraz czy mamy szansę je mieć w walizce podręcznej? Trzeba sprawdzić tą sprawę, tak żebyśmy mieli świadomość, że przelot Amsterdam - Wiedeń linią Scandinavian Airlines przeminie nam miło oraz bez zbędnego stresu.

Leki w bagażu podręcznym podczas lotu Amsterdam - Wiedeń linią Scandinavian Airlines.

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że jeśli kupiliśmy wejściówkę na tanie loty Amsterdam - Wiedeń linią Scandinavian Airlines, to podobnie jak przy lotach regularnych, medykamenty mamy możliwość posiadać w bagażu podręcznym. Co zrozumiałe, powinniśmy powiadomić o ich posiadaniu podczas kontroli osobistej, jak również powinniśmy je mieć w oddzielnej kosmetyczce. Wtenczas wszystko przebiegnie szybciej, więc będziemy mogli w końcu skorzystać z naszego najtańszego biletu na przelot. Działanie będzie takie, że przewozić możemy medykamenty bez recepty, które są udostępnione dla każdego i takie na receptę. Przy tych drugich, powinniśmy mieć pismo od lekarza, bo może się przydać przy konieczności potwierdzenia medykamentów.

Czy jest ograniczenie na ich liczbę?

Jeżeli chodzi o medykamenty w płynie, nie będzie limitu na ich liczbę. To znaczy, że mamy szansę wziąć na pokład syrop większy niż 100 ml. Ale, powinniśmy zabrać wyłącznie taką ilość leków, która jest nam faktycznie niezbędna podczas wycieczki. Tanie loty Amsterdam - Wiedeń linią Scandinavian Airlines zezwalają też na wniesienie na pokład niewielkich, spakowanych igieł, pod warunkiem, że jakiś lek musi być aplikowany podskórnie, ale ich wnoszenie również powinniśmy natychmiast przedstawić w czasie kontroli. Ale, nawet jeżeli wybraliśmy najkrótszy przelot, to i tak mamy prawo mieć na pokładzie niezbędne leki wypisane na receptę, jak również kropelki do oczu albo płyn do dezynfekcji, jeżeli ma poniżej 70% alkoholu.

Jeśli przejrzymy warunki związane z przewożeniem leków, to będziemy wiedzieć, że mamy szansę również mieć w samolocie sprzęt medyczny. Ale warto spytać w liniach lotniczych

jak to wygląda z przewożeniem takich urządzeń jak zasobnik z tlenem czy defibrylator, bo być może muszą lecieć w luku bagażowym. Nie mniej wiedza, że mamy szansę wziąć na pokład medykamenty i potrzebne urządzenia medyczne, da nam prawo wreszcie śmiało korzystać z propozycji, jaką mają dla wszystkich klientów tanie loty Amsterdam - Wiedeń linią Scandinavian Airlines.