gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Anapa Astrachań

już od 279 zł
19 gru 26 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rosja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rosja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Moskwa
02 lut (sob)
Lot bezpośredni
Kazan
16 lut (sob)
Lot bezpośredni
Moskwa
03 lut (nie)
Lot bezpośredni
Kazan
16 lut (sob)
Lot bezpośredni
Moskwa
04 lut (pon)
Lot bezpośredni
Kazan
16 lut (sob)
Lot bezpośredni
Moskwa
05 lut (wto)
Lot bezpośredni
Kazan
16 lut (sob)
Lot bezpośredni
Moskwa
05 lut (wto)
Lot bezpośredni
Kazan
17 lut (nie)
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Anapa Astrachań

Przewodnik po lotach Anapa Astrachań

Lot Anapa - astracha z bicyklem na pokładzie samolotu

Wybierasz się w podróż Anapa - astracha i marzysz o zabraniu ze sobą bicykla? Poniżej prezentujemy krótki poradnik, jak to zrobić aby bicykl dotarł do celu razem z Tobą.

W jaki sposób przewieźć rower?

Sposobów na przewóz bicykla jest wiele. Na rynku są do kupienia specjalne bardzo solidne walizki na rower. Z pewnością nic się nie stanie bicyklowi schowanemu w walizkę, jednak są one drogie, ciężkie oraz wykorzystują wagę bagażu. Kolejnym rozwiązaniem jest dedykowana torba na bicykl. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Sakwę warto wziąć pod uwagę, kiedy organizator lotu określa o ciężaże bagażu rejestrowanego/sportowego. Niedrogą opcją przewozu jest tekturowe pudło. Jest lekki, bez trudu można dociąć, dostosowując do wymiarów bicykla lub limitów przewoźnika. Minusem tekturowego pudła jest mała wytrzymałość.

Dodatkowe zabezpieczenie roweru na czas lotu Anapa - astracha

Zaleca się poprosić załogę lotniska o naklejkę z opisem FRAGILE. Jeśli lot z Anapa do astracha jest przesiadkowy zaleca się okleić walizkę nazwą kraju, ponieważ obsługa nie ponosi odpowiedzialności za zagubienie roweru na trasie lotu. Na czas lotu zdejmujemy oraz wypuszczamy powietrze z kół. Wynika to ze względów bezpieczeństwa lotu, przed możliwym rozerwaniem kół spowodowanym różnicą ciśnienia podczas opadania samolotu do lądowania. Jeśli chowasz rower do małych pudełek koniecznie połącz je ze sobą.

Cena transportu roweru

Cena przewozu bicykla jest ustalana przez organizatora lotu i jest zależna od warunków przelotu, trasy oraz ograniczeń bagażowych.Cena może ulec zmianie jeśli podróż do danego Anapa - astracha ma się odbyć w trakcie kumulacji sezonu turystycznego.

Nadanie oraz odbiór bicykla

Bicykl głównie nadaje się w specjalnym punkcie przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odbiór bicykla, także odbywa się w wyznaczonym punkcie.