X
Ładowanie...

Tanie loty Anapa Bolonia

już od 88 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Bolonia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Bolonia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Stuttgart
26 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
11 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Stuttgart
26 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
12 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Stuttgart
26 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
13 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Stuttgart
26 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
17 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Stuttgart
27 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
11 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Anapa Bolonia

Przewodnik po lotach Anapa Bolonia

Czy tanie linie dają nam szansę przemienić dane przed lotem Anapa - Bolonia

Posiadamy wykupiony bilet w najniższej cenie, zorganizowana będzie już cała podróż. Nagle mimo wszystko okazuje się, że nie możemy lecieć i pragniemy, żeby zamiast nas leciał ktoś inny. Może też być tak, że musimy przełożyć czas podróży. Czy jednak możemy przeprowadzić takie zmiany? Czy okażą się być one bezpłatne?

Co mamy prawo przemienić na bilecie na przelot Anapa - Bolonia?

Jeżeli namyślamy się nad tym, jakie dane mamy szansę przemienić na bilecie, to musimy wiedzieć, że głównie to nazwisko podróżującego. Tutaj powinniśmy pamiętać, że odciągnięta będzie opłata za każdy odcinek, którym powinien lecieć pasażer. Przez to warto się zorientować, czy nie będzie lepiej jeżeli zakupimy kolejny bilet na tanie loty Anapa - Bolonia aniżeli przemienianie samego nazwiska. Dodatkowo możemy też przestawić datę danej podróży. Jeżeli w kolejnym dniu przelot Anapa - Bolonia okaże się być kosztowniejszy, to niedobór będziemy musieli dopłacać. Ale jeśli wyjdzie, że tanie loty Anapa - Bolonia w nowym terminie są tańsze niż my wykupiliśmy, to różnicy nie dostaniemy. W razie potrzeby, mamy szansę także przemienić tu trasę przelotu. Może to okazać się przydatne, jeśli wyjdzie, że jakaś inna będzie krótsza, a prędzej takiej oferty nie odkryliśmy.

Czego nie możemy zmienić?

Trzeba także mieć świadomość, czego nie uda nam się zmienić. Nie możemy zmienić propozycji na tanie loty Anapa - Bolonia z pierwszego przewoźnika na innego. Nie będziemy też mogli przemienić kolejności przelotu, a więc nie zmienimy jego kolejności. Za to, przemiana danych płatnika za bilet ma prawo okazać się być przeprowadzona i to bezpłatnie. Powinniśmy wiedzieć, na wykonanie których zmian pozwolą nam tanie loty Anapa - Bolonia tak żebyśmy wiedzieli, co będziemy mieli szansę zrobić, a czego nie. Dodatkowo trzeba wiedzieć, że te przemiany w większości będą płatne, a więc ma możliwość się okazać, że kupienie nowego biletu na przelot Anapa - Bolonia będzie korzystniejsze.

Jeśli zamówimy przelot samolotem z dużym uprzedzeniem, to powinniśmy się liczyć, że może dojść do jakichś nieprzewidzianych wydarzeń. Przez to też, już wcześniej warto się dowiedzieć jakie będziemy mieli okazje dokonania zmian. Każdy przewoźnik ma tu własne zasady i przez to trzeba przejrzeć ich zasady.