X
Ładowanie...

Tanie loty Anapa Sankt Petersburg

już od 479 zł
01 wrz 08 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rosja Sankt Petersburg

Bilety lotnicze Rosja Sankt Petersburg

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kaliningrad
01 paź (wto)
Lot bezpośredni
Sankt Petersburg
03 paź (czw)
Lot bezpośredni
Kaliningrad
02 paź (śro)
Lot bezpośredni
Sankt Petersburg
03 paź (czw)
Lot bezpośredni
Kaliningrad
01 paź (wto)
Lot bezpośredni
Sankt Petersburg
05 paź (sob)
Lot bezpośredni
Kaliningrad
01 paź (wto)
Lot bezpośredni
Sankt Petersburg
07 paź (pon)
Lot bezpośredni
Kaliningrad
01 paź (wto)
Lot bezpośredni
Sankt Petersburg
08 paź (wto)
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Anapa Sankt Petersburg

Przewodnik po lotach Anapa Sankt Petersburg

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na trasie Anapa - St Petersburg

Obojętnie, czy lecisz tanimi lotami Anapa - St Petersburg czy ze standardowym przewoźnikiem, od czasu do czasu bagaż rejestrowany bywa po prostu konieczny. Jeśli chodzi o tanie linie oczywiście oznacza to dodatkowe koszty, dlatego warto zastanowić się, czy naprawdę jest konieczność zabrania większej walizki. Sprawdź, kiedy należy go kupić, a w jakich przypadkach naprawdę wystarczy standardowy bagaż podręczny.

Bagaż podręczny a bagaż rejestrowany

Bagaż podręczny charakteryzje się wieloma zaletami. Masz go zawsze  pod ręką , możesz przypilnować swoich bagaży, masz pewność, że nie zostanie uszkodzony czy opóźniony. Jednak taka opcja ma także sporo wad. Przede wszystkim jest bardzo mały – możesz w nim przewieźć jedynie parę przedmiotów, nie wszystko może się zmieścić. Dodatkowo pojawiają się znaczne wytyczne co do transportowania kosmetyków w płynie i lekarstw.

Z tego powodu bagaż rejestrowany może okazać się przydatny. Możesz przewieźć w nim wszystkie kosmetyki. Jest obowiązkowy również w przypadku, gdy codziennie musisz przyjmować preparaty, których nie można wprowadzić do samolotu. Będziesz go potrzebować także, jeśli musisz zapakować niebezpieczne przedmioty (np. noże), płyny lub pamiątki (alkohol, porcelanowa figurka). Bagaż rejestrowany w tanich lotach Anapa - St Petersburg sprawdzi się, jeżeli planujesz parę przesiadek. Dzięki temu będziesz mieć komfort podczas przesiadki.

Bagaż rejestrowany – co wpływa na cenę

Tanie loty Anapa - St Petersburg pozwalają na wniesienie zazwyczaj wystarczającego bagażu podręcznego. Jeśli jednakże nie możesz się do niego spakować, będziesz musiał wykupić bagaż rejestrowany. Ceny mogą być różne u różnych przewoźników, wpływa na to również sezon. Latem i w pobliżu świąt, kiedy ruch w samolotach jest większy, musisz ponieść większe koszty.

Również wielkości bagażu mają wpływ na koszty. W tanich liniach możesz wziąćze sobą od 15 do 30 kg. Mniejsze torby (do 15 kg) kosztują od 60 do 200 zł. Za największe (do 23 lub 30 kg) należy dopłacić około 110-250 zł. Stawka dotyczy tylko podróży w jedną stronę.