X
Ładowanie...

Tanie loty Anapa tomsk

już od 326 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rosja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rosja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Moskwa
30 lip (pon)
Lot bezpośredni
Samara
09 sie (czw)
Lot bezpośredni
Moskwa
25 cze (pon)
S7 Airlines
Lot bezpośredni
Kazan
05 lip (czw)
S7 Airlines
Lot bezpośredni
Moskwa
01 lip (nie)
Lot bezpośredni
Kazan
05 lip (czw)
Lot bezpośredni
Moskwa
01 lip (nie)
Lot bezpośredni
Kazan
06 lip (pią)
Lot bezpośredni
Moskwa
02 lip (pon)
Lot bezpośredni
Kazan
05 lip (czw)
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Anapa tomsk

Przewodnik po lotach Anapa tomsk

Bagaż dla dziecka-wskazówki dla lecących na trasie Anapa - tomsk

To czy pociecha może mieć swój bagaż kabinowy określa przewoźnik, z którym lecisz do Anapa - tomsk. Głównie to kwestia wieku malucha oraz przewoźników, z usług których korzystasz. Jeśli  lecisz z dzieckiem w wieku do 24 miesięcy większość przewoźników podwyższa przysługujący limit wagowy bagażu kabinowego rodzica w zamian za brak możliwości odprawienia dodatkowego bagażu rejestrowanego zaadresowanego na dane niemowlaka. Gdy pociecha ukończy dwa lata przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy jak i bagaż rejestrowany a warunki jego transportu są takie same, jak dla osoby dorosłej na danej trasie do Anapa - tomsk. Niektórzy przewoźnicy rzeczy dziecięce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż rodzica. Bez dodatkowych opłat do samolotu możesz zabrać wózek składany, który nie jest dodany do bagażu kabinowego. Wózka nie nadawaj w trakcie odprawy walizek  tylko daj obsłudze tuż przed wejściem do samolotu Anapa - tomsk. Wózek ułatwi poruszanie się z niemowlakiem po lotnisku Anapa, jak i po lotnisku docelowym w tomsk. Jeśli dana linia lotnicza nakazuje transport malucha w foteliku samochodowym zazwyczaj nie nalicza za niego dodatkowych kosztów ale zdarza się, że odliczyć jego wymiary do bagażu podręcznego opiekuna. Dodatkowe przedmioty dziecięce nie służące bezpośrednio do przewozu malucha trzeba nadać jako dodatkowy bagaż odprawiany według taryfy cenowej ustalonej przez przewoźnika. Zarówno w przypadku lotu dorosłego, jak i w przypadku podróży z maluchm rodzica obowiązują limity w przewozie żywności oraz napojów. Wyjątkiem jest żywność przeznaczenia medycznego dla dziecka, w tym płyny, które masz prawo wziąć do samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą być zgłoszone oraz poddane kontroli w czasie odprawy bagażowej.