gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Ancona Nanjing

już od 2837 zł
29 sie 05 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Nanjing

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Nanjing
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
09 wrz (nie)
China Southern Airlines
Nanjing
12 wrz (śro)
China Southern Airlines
Warszawa
07 wrz (pią)
Air France
Nanjing
14 wrz (pią)
China Eastern Airlines
Warszawa
11 wrz (wto)
Air France
Nanjing
13 wrz (czw)
China Southern Airlines
Berlin
07 wrz (pią)
China Southern Airlines
Nanjing
12 wrz (śro)
China Southern Airlines
Warszawa
08 wrz (sob)
Lufthansa
Nanjing
14 wrz (pią)
Air China
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ancona Nanjing

Przewodnik po lotach Ancona Nanjing

Dziecko w podróży Ancona - Nanjing - poradnik dla opiekunów

Planujesz podróż samolotem zmaluchem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Pod spodem przedstwiamy krótką zbiór zagadnień, który każdy opiekun powienien przeczytać zanim wyruszy na wymarzony lot Ancona - Nanjing.

Wiek dziecka a cena biletu do Ancona - Nanjing

Cena tak naprawdę jest zależna od wieku dziecka i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla niemowląt, które lecą na kolanach rodzica przewoźnik nie żąda opłaty albo ma stałą opłatę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć opłacony normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich dedykowane niskie ceny.

Obowiązkowe dokumenty dla pociechy

Korzystając z międzykontynentalnych lotów, Twoje pociecha może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z niemowlakiem samodzielnie niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim opiekunem czy wychowujesz dziecko samotnie musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na podróż z niemowlakiem od drugiego opiekuna. W przypadku, gdy z niemowlakiem lecieć będzie spokrewniony opiekun podczas podróży musi bezwzględnie mieć pisemną zgodę rodziców oraz  zgodę do opieki nad niemowlakiem.

Transportowanie dziecka z Ancona do Nanjing

Pociechy poniżej dwóch lat, najczęściej podróżują na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie  tuż obok jestniezajęte fotel możesz przypiąć pociechę pasami do krzesła lub zarezerwuj maluchowi fotel. Masz wtedy możliwość przewozić dziecko w foteliku samochodowym.

Walizki dziecięce

Czy dziecko może posiadać walizkę zależy od przewoźnika, z usług której