X
Ładowanie...

Tanie loty Andenes Vadso

już od 80 zł
29 kwi 06 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Norwegia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Norwegia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
02 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
03 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
04 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
04 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
05 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
07 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
29 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Andenes Vadso

Przewodnik po lotach Andenes Vadso

Czym jest bagaż odprawiany? - wskazówki dla turystów

Rezerwujesz podróż samolotem do Andoya - Vadso i nie wiesz czym jest bagaż odprawiany? Niżej prezentujemy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu odprawianego. Bagaż rejestrowany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i przewożony w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko przekazujesz go obsłudze lotu w trakcie odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym miejscu zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki linie lotnicze przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty dostajesz drugą część zawieszki, która najczęściej jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do odbioru bagażu po przylocie do Andoya - Vadso oraz zwrotu kosztów w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każdy przewoźnik określa własne zasady dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu odprawianym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od przewoźnika, klasy oraz Andoya - Vadso, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić zagrożenie dla innych pasażerów. Linie lotnicze nie zalecają pakowania do bagażu rejestrowanego akcesoriów takich jak: biżuteria, lekarstwa potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów osobistych, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz transportowania w bagażu odprawianym materiałów wybuchowych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można przewozić substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia transportu jedzenia oraz napojów w bagażu rejestrowanym regulują linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do podróży.