X
Ładowanie...

Tanie loty Antalya Batumi

już od 1368 zł
29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Batumi

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Batumi
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 sie (pon)
Belavia
Batumi
19 sie (nie)
Belavia
Warszawa
12 wrz (śro)
Belavia
Batumi
15 wrz (sob)
Belavia
Warszawa
12 wrz (śro)
Belavia
Batumi
17 wrz (pon)
Belavia
Warszawa
13 wrz (czw)
Belavia
Batumi
15 wrz (sob)
Belavia
Warszawa
13 wrz (czw)
Belavia
Batumi
17 wrz (pon)
Belavia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Antalya Batumi

Przewodnik po lotach Antalya Batumi

Pragniemy siedzieć obok siebie podczas przelotu Antalya - Batumi

Jeśli lecimy Antalya - Batumi z bliską osobą, to pragniemy być na pokładzie blisko siebie. Chcemy mieć możliwość porozmawiać, chcemy mieć gwarancję, że ta druga osoba nie wymaga naszej pomocy. Dlatego trzeba się zorientować, jak to będzie wyglądać u konkretnych przewoźników, bo wówczas będziemy mogli właściwie dopasować ofertę pod siebie.

Automatycznie w czasie odprawy na lot Antalya - Batumi

Musimy mieć świadomość, że w niektórych liniach lotniczych, fotele przydzielane będą losowo w czasie odprawy. Jeśli planujemy podczas lotu Antalya - Batumi siedzieć blisko kogoś dla nas ważnego, to wówczas będziemy musieli za to zapłacić. Czasami tanie loty Antalya - Batumi oferują nam możliwość zarezerwowania fotela, pod warunkiem, że odprawiamy się w ustalonej ilości godzin przed odlotem. Trzeba sprawdzić, w jaki sposób to będzie wyglądało na wybranym przez nas przelocie, nawet jeżeli zarezerwowaliśmy tanie loty Antalya - Batumi, tak abyśmy mogli na czas zareagować i próbować wpłynąć na wybór foteli.

Niejednokrotnie fotele na przelot Antalya - Batumi będą zapewnione blisko siebie

Oczywiście od każdej zasady są odstępstwa. Jeśli wykupiliśmy najtańszy bilet, to i tak, możemy mieć gwarancję, że dziecko do 12 lat, będzie lecieć obok nas. To samo jeśli będzie lecieć z nami ktoś z ograniczoną możliwością ruchów. Wówczas również bezpłatnie będziemy mogli rezerwować miejsca podczas lotu Antalya - Batumi, tak żebyśmy siedzieli obok siebie. Oddzielnym zespołem tu uprzywilejowanym, będą ci pasażerowie, którzy mają odpowiednie karty lojalnościowe. Ci także mogą wybrać odpowiednie dla nich fotele, bez konieczności ponoszenia kolejnej wpłaty

.

Nie będzie miało znaczenia, czy wybraliśmy krótki przelot, czy długi. Jeżeli pragniemy, aby ktoś określony siedział przy nas, powinniśmy sprawdzić, jaką mamy szansę wyboru foteli. Tanie loty Antalya - Batumi posiadają swoje zasady, zależące od linii lotniczej, dlatego warto się dowiedzieć jak to wygląda. Przy dalszych przelotach, warto rozważyć, czy nie będzie dobrze zapłacić za możliwość zarezerwowania takiego fotela i posiadać gwarancję, że faktycznie będziemy siedzieli jak najbliżej bliskich nam ludzi, z którymi przygotowaliśmy tą trasę Antalya - Batumi. Należy jedynie prędzej to sprawdzić, żeby zdążyć wszystko załatwić.