X
Ładowanie...

Tanie loty Antalya Genua

już od 603 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Genua

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Genua
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Łódź
09 paź (śro)
Lufthansa
Genua
08 lis (pią)
Lufthansa
Łódź
18 lis (pon)
Lufthansa
Genua
29 lis (pią)
Lufthansa
Łódź
20 lis (śro)
Lufthansa
Genua
29 lis (pią)
Lufthansa
Łódź
22 lis (pią)
Lufthansa
Genua
29 lis (pią)
Lufthansa
Katowice
14 wrz (sob)
Lufthansa
Genua
18 wrz (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Antalya Genua

Przewodnik po lotach Antalya Genua

Tani przewoźnik, czyli jak obniżyć koszty podróży Antalya - Genua

Tani przewoźnicy zazwyczaj sprzedają dwa rodzaje biletów – droższe, z możliwością oddania przed podróżą oraz tańsze, bez możliwości jakichkolwiek zmian po zakupie. Cena biletów ulega zmianie w zależności od sprzedanych miejsc na dany okres sprzedażowy. Generalnie koszt biletów wzrasta im mniej dni do wylotu.

Tanie loty z Antalya do Genua- skąd taka mała cena biletów?- informacje dla turystów

Plan biznesowy tanich linii lotniczych opiera się na oszczędności na prawie każdym segmencie prowadzenia biznesu. To przede wszystkim dążenie do przewożenia maksymalnej liczby turystów przy granicznym wykorzystaniu samolotu – tak, by jak najdłużej był w powietrzu. Tanie linie lotnicze preferują głównie krótkie trasy do licznych Antalya - Genua, nie oferują przesiadek na jednym bilecie. Niewielkie opłaty transportu pasażerów są możliwe dzięki obniżeniu opłat obsługi lotu poprzez wykorzystanie tańszych lotnisk,nierzadko znajdujących się  w sporej odległości od Antalya - Genua oraz zrezygnowaniu z wielu usług, takich jak darmowe poczęstunki na pokładzie, dostęp do czasopism i radia oraz kompleksowej obsługi bagażu. Ponadto zmniejszono do obligatoryjnego wymaganego regulacjami minimum liczbę załogi. Samoloty tanich przewoźników jest ujednolicona. Korzystają z maksymalnie dwóch rodzajów maszyn, co pozwala na oszczędzeniu na obsłudze technicznej i częściach zamiennych.

Jak zarezerwować bilet na podróż tanich linii lotniczych?

Tanie linie lotnicze jako pierwsi zastosowali na wielką skalę bezpośrednią sprzedaż biletów. Miejsca w samolocie opłacane są głównie przez Internet i telefonicznie. Na naszej stronie internetowej FRU.PL możesz zarezerwować bilet z oferty tanich lotów