X
Ładowanie...

Tanie loty Antalya Rostów

już od

28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Antalya Rostów

Bilety lotnicze Antalya Rostów

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Antalya Rostów

Przewodnik po lotach Antalya Rostów

maluch w podróży Antalya - Rostow - poradnik dla rodziców

Organizujesz podróż samolotem zpociechą i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Niżej prezentujemy skondensowaną zbiór zagadnień, który każdy opiekun powienien zapoznać się zanim wybierze się na wymarzony lot Antalya - Rostow.

Wiek dziecka a cena biletu do Antalya - Rostow

Cena tak naprawdę zależy od wieku malucha i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które podróżują na kolanach opiekuna przewoźnik nie pobiera żadnych opłat albo ma stałą cenę. Starsze dzieci często muszą mieć wykupiony normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich dedykowane niskie ceny.

Niezbędne dokumenty dla niemowlaka

Korzystając z międzykontynentalnych połączeń lotniczych, Twoje maluch może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z niemowlakiem samodzielnie niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz malucha w pojedynkę musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na podróż z niemowlakiem od drugiego rodzica. W sytuacji, gdy z maluchem lecieć będzie niespokrewniony opiekun w trakcie podróży musi bezwzględnie mieć pisemną zgodę opiekunów oraz  zgodę do opieki nad niemowlakiem.

Transportowanie dziecka z Antalya do Rostow

Niemowlaki poniżej dwóch lat, często latają na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie  tuż obok jest wolne miejsce możesz przypiąć pociechę pasami do krzesła lub wykup maluchowi krzesło. Możesz wtedy przewozić niemowlaka w foteliku samochodowym.

Bagaż dla dziecka

Czy niemowlak może posiadać bagaż podręczny zależy od przewoźnika, z usług którego