X
Ładowanie...

Tanie loty Swiss Antalya Warszawa

już od 1484 zł
14 gru 21 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Antalya Warszawa

Bilety lotnicze Antalya Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Antalya
09 cze (wto)
LOT
Warszawa
21 cze (nie)
LOT
Antalya
10 cze (śro)
LOT
Warszawa
19 cze (pią)
LOT
Antalya
11 cze (czw)
LOT
Warszawa
17 cze (śro)
LOT
Antalya
11 cze (czw)
LOT
Warszawa
19 cze (pią)
LOT
Antalya
11 cze (czw)
LOT
Warszawa
20 cze (sob)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Swiss Antalya Warszawa

Przewodnik po lotach Swiss Antalya Warszawa

Czy chcemy z lotu Antalya - Warszawa korzystać w ciąży?

Podróżujemy znacznie więcej, czy to w sprawach zawodowych czy prywatnie. To znaczy, że wiele osób namyśla się, czy bycie w ciąży nie będzie tu przeciwwskazaniem do takiej metody przemieszczania się. Jak się mimo wszystko okazuje, jeśli jedynie przebiega ona właściwie i nie ma jakiegoś niebezpieczeństwa, to spokojnie można zarezerwować tanie loty Antalya - Warszawa, oczywiście pamiętając o paru wytycznych.

Czas ciąży i oświadczenie od lekarza

Jeżeli chcemy korzystać z oferty na najkorzystniejsze bilety , lecz jesteśmy w ciąży, to trzeba mieć świadomość, że najlepiej lecieć w drugim trymestrze. Wtedy dzieciątko jest już dostatecznie ukształtowane, a więc nie grożą mu zmiany ciśnień, a i my czujemy się lepiej. Warto mimo wszystko pamiętać, że nie będziemy mogli lecieć po 36. tygodniu, a na niektórych liniach lot Antalya - Warszawa będzie zabroniony nawet wcześniej, dlatego warto to zobaczyć. Dodatkowo, powinnyśmy sprawdzić regulamin danego przewoźnika , ponieważ każdy z nich może mieć odmienne wytyczne odnośnie lotów kobiet w ciąży, jak też przeróżne udogodnienia dla nich. Nie mniej, warto posiadać przy sobie dokument od ginekologa, ponieważ sama książeczka ciąży może nie starczyć, aby wpuszczono nas na lot Antalya - Warszawa.

Gdy już znajdziesz się w samolocie Antalya - Warszawa

Nie ma przeciwwskazań do lotu, to wspaniale! W tej chwili pamiętaj, aby znaleźć najkrótszy lot , dzięki temu podróż nie będzie aż tak męcząca. W dodatku w czasie zapinania pasów przypilnuj, aby znalazły się one pod brzuchem, a nie na nim. Jeżeli potrzebujesz wsparcia, poproś o to załogę. W czasie lotu Antalya - Warszawa jeśli to realne, wstawaj co pół godziny i przespaceruj się, ponieważ przesiadywanie w jednej pozycji nie będzie zbyt miłym doświadczeniem. Tanie loty Antalya - Warszawa czasami oferują ciężarnym odprawę na samym początku, a także pomoc podczas transportu walizki, przez to warto się dowiedzieć na co możesz tu liczyć.

Tanie loty Antalya - Warszawa namawiają do częstego korzystania z ich usług. W wielu przypadkach, ciąża nie będzie do tego przeciwwskazaniem. Ale za każdym razem trzeba się co do tego upewnić u ginekologa, a także zapoznać się z wytycznymi określonych przewoźników. Trzeba również sprawdzić przepisy w państwie do którego chcemy lecieć. Czasami, nie chcą wpuścić do siebie ciężarnych, jeśli jest bliski termin rozwiązania, i tutaj przewoźnicy nic już nie mają możliwości robić.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Rzym Maastricht

Tanie loty Kiruna Ohrid

Tanie loty Oristano Kitzbuehl

Tanie loty Berlin Pensacola

Tanie loty Vojens Berane

Tanie loty Enkoping Milos

Tanie loty Sligo Siauliai

Tanie loty Saragossa Holmavik

Tanie loty Breiddalsvik Korfu

Tanie loty Kristianstad Bakkafjordur

Tanie loty United Airlines Montego Bay Miami