X
Ładowanie...

Tanie loty Turkish Airlines Antalya Warszawa

już od 1693 zł
14 gru 21 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Turkish Airlines

Antalya Warszawa

Bilety lotnicze Turkish Airlines Antalya Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Antalya
03 sty (pią)
Turkish Airlines
Warszawa
11 sty (sob)
Turkish Airlines
Antalya
14 gru (sob)
Turkish Airlines
Warszawa
23 gru (pon)
Turkish Airlines
Antalya
14 gru (sob)
Turkish Airlines
Warszawa
22 gru (nie)
Turkish Airlines
Antalya
13 gru (pią)
Turkish Airlines
Warszawa
22 gru (nie)
Turkish Airlines
Antalya
15 gru (nie)
Turkish Airlines
Warszawa
19 gru (czw)
Turkish Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Turkish Airlines Antalya Warszawa

Przewodnik po lotach Turkish Airlines Antalya Warszawa

W jaki sposób spakować bagaż podręczny podróżując na trasie Antalya - Warszawa linią Turkish Airlines?

Nie jest istotne czy wybieramy się w dłuższą czy krótszą podróż. Jeżeli polecimy samolotem, to interesuje nas kwestia bagażu podręcznego, który bierzemy ze sobą na pokład. Najważniejsze jest to, że taki bagaż powinien mieć ustalone rozmiary oraz wagę, tak abyśmy posiadali pewność, że będziemy mieli możliwość go zabrać na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem i nie będziemy zmuszeni niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej płacić za nadbagaż.

Na co powinniśmy patrzeć?

Lecąc z Antalya do Warszawa musimy pamiętać, że do bagażu podręcznego trzeba zabrać dokumenty, pieniądze oraz wszystkie kosztowne rzeczy, także wtedy, gdy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest spakować się w torbę, w którą uda się schować więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Antalya - Warszawa linią Turkish Airlines dają nam szansę zabrania na pokład tylko jednej torby, dlatego trzeba decydować się na te konieczne rzeczy/ Jeśli podróżujesz z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się tanio dokupić na miejscu. W czasie kontroli będziemy musieli wyjąć niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki albo elektronikę, a więc warto je mieć na górze, żeby wszystko odbyło się prędko i sprawnie.

Cięższe rzeczy na sobie podczas lotu Antalya - Warszawa linią Turkish Airlines

Jeżeli bierzemy tylko bagaż podręczny, albo chcemy zmniejszyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba cięższe buty albo odzież wierzchnią włożyć na siebie. Nawet tanie loty Antalya - Warszawa linią Turkish Airlines nie posiadają ograniczenia co do wagi klientów, czyli nie będzie problemów, abyśmy nosili je na sobie, a jednocześnie znacznie zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, lecz również kosmetyki, a łączny limit na nie wynosi 1 litr.

Każda linia wprowadza swoją politykę bagażową

Organizując lot samolotem, musimy wiedzieć, że każdy przewoźnik posiada swoją politykę bagażową. Dlatego trzeba sprawdzić, kto lata na danej trasie

Przeważnie bagaż podręczny musi mieścić się w wymiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Zwłaszcza, że przewoźnicy oferujący tanie loty Antalya - Warszawa linią Turkish Airlines, posiadają dość wysokie kwoty za transport bagażu rejestrowanego.

Trzeba rzetelnie sprawdzić, jakie rzeczy mają szansę się pojawić w bagażu podręcznym i jakie musi posiadać wymiary i wagę, bo wtedy oszczędzimy mnóstwo stresów w czasie lotu.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Kastelorizo Skive

Tanie loty Skiros Belgrad

Tanie loty Sonderborg Brindisi

Tanie loty Algeciras Jyvaskyla

Tanie loty Baia Mare Örebro

Tanie loty Groningen Zakintos

Tanie loty Thalwil Paros

Tanie loty Arrecife Kayseri

Tanie loty Bilbao Varberg

Tanie loty Austrian Airlines Malta Wrocław

Tanie loty WOW air Toronto Londyn