X
Ładowanie...

Tanie loty Antwerpia Barcelona

już od 352 zł
27 cze 04 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Belgia Barcelona

Bilety lotnicze Belgia Barcelona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bruksela
11 wrz (wto)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Barcelona
16 wrz (nie)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Antwerpia Barcelona

Przewodnik po lotach Antwerpia Barcelona

Jaki bagaż podręczny na przelot Antwerpia - Barcelona?

Dla większości osób, nawet takich, którzy często latają, dużym kłopotem okazuje się być bagaż. Jak się pakować, aby nie przekraczać jego wymiarów oraz ciężaru, co wziąć, co nabyć u celu. Okazuje się to tym ważniejsze, jeżeli zarezerwowaliśmy tanie loty Antwerpia - Barcelona. Tu reguły w odniesieniu do wielkości bagażu są niesamowicie sztywno pilnowane, a jeżeli je przekroczymy, musimy się liczyć z dość wysokimi płatnościami dodatkowymi. Z tego powodu wielu ludzi stara się robić wszystko, aby na przelot Antwerpia - Barcelona zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy.

Sprawdźmy takie rzeczy przed lotem Antwerpia - Barcelona

Powinniśmy mieć świadomość, że linie lotnicze posiadają własne wytyczne co do rozmiarów naszego bagażu kabinowego. Zazwyczaj jego waga powinien się zmieścić między 15 a 20 kg, jednak zdarzają się różnice zezwalające nam wziąć na tanie loty Antwerpia - Barcelona także i 32 kg bagaż. Dlatego trzeba te informacje sprawdzać wcześniej, tak abyśmy posiadali gwarancję, że te informacje mamy faktycznie najnowsze. Znaleźliśmy bilet tylko za , lecz namyślamy się, czy spakujemy się w bagaż kabinowy? Warto wziąć tu torbę, która będzie zdecydowanie lepiej elastyczna niż walizka. Ale wiedzmy, że do rozmiarów walizki, są liczone również wystające fragmenty, takie jak rączka czy kółka. Bagaż kabinowy podczas podróży Antwerpia - Barcelona ma się pomieścić w ściśle wyznaczonej przestrzeni, z tego powodu każda wystająca część ma tutaj wpływ.

Co możemy kupić, kiedy dotrzemy na miejsce?

Jeżeli wiemy, że nie pomieścimy wszystkiego w bagaż podręczny, a udajemy się na tak krótko, że nie musimy mieć bagażu rejestrowanego, to trzeba sprawdzić, co mamy możliwość zakupić już po doleceniu na miejsce. Może zrezygnujemy z części kosmetyków i nabędziemy je po wylądowaniu, a najcięższe buty włożymy na stopy zamiast wkładać je do torby? Dokładnie trzeba pomyśleć, co musimy wziąć do takiego bagażu, jeżeli jest to naprawdę krótki przelot , to być może nie musimy brać ze sobą tableta ani laptopa, co także dopomoże nam pomniejszyć wagę oraz wielkość danej torby?

Musimy zobaczyć, jakiej wielkości bagaż podręczny możemy zabrać, jeżeli zdecydujemy się na tanie loty Antwerpia - Barcelona. Być może, że pomieścimy się bez kłopotu w wyznaczonych wymiarach, a jeśli mimo wszystko będziemy mieć kłopot, przemyślmy, czego aż tak bardzo nie będziemy potrzebować.