gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Arcata Bari

już od 275 zł
23 sie 30 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Bari

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Bari
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
06 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bari
13 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
29 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bari
02 paź (wto)
Ryanair
Warszawa
22 wrz (sob)
Ryanair
Bari
25 wrz (wto)
Ryanair
Katowice
29 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bari
06 paź (sob)
Ryanair
Warszawa
29 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bari
03 paź (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Arcata Bari

Przewodnik po lotach Arcata Bari

Czym jest bagaż odprawiany? - wskazówki dla pasażerów

Rezerwujesz podróż samolotem do Eureka - Bari i nie masz pojęcia czym jest bagaż rejestrowany? Niżej prezentujemy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż rejestrowany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko oddajesz go obsłudze lotu w trakcie odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym punkcie zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do odbioru bagażu po przylocie do Eureka - Bari oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne zasady dotyczące dopuszczalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu odprawianym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od przewoźnika, klasy oraz Eureka - Bari, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych turystów. Przewoźnicy nie zalecają pakowania do bagażu odprawianego przedmiotów takich jak: przedmioty wartościowe, leki potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów osobistych, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz transportowania w bagażu rejestrowanym materiałów łatwopalnych oraz atrap urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można transportować substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia przewozu jedzenia oraz napojów w bagażu rejestrowanym regulują linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.