X
Ładowanie...

Tanie loty Arlanda Arpt Monachium

już od 868 zł
29 sie 05 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szwecja Monachium

Bilety lotnicze Szwecja Monachium

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Malmo
02 paź (śro)
SAS
Monachium
10 paź (czw)
SAS
Malmo
02 paź (śro)
SAS
Monachium
09 paź (śro)
SAS
Malmo
06 paź (nie)
SAS
Monachium
10 paź (czw)
SAS
Malmo
05 paź (sob)
SAS
Monachium
10 paź (czw)
SAS
Malmo
05 paź (sob)
SAS
Monachium
09 paź (śro)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Arlanda Arpt Monachium

Przewodnik po lotach Arlanda Arpt Monachium

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na trasie Stockholm (Arlanda) - Monachium

Nieistotne, czy lecisz tanimi lotami Stockholm (Arlanda) - Monachium czy z tradycyjnym przewoźnikiem, czasami bagaż rejestrowany staje się po prostu konieczny. W przypadku tanich linii oczywiście nalicza to konieczność dopłacenia, dlatego warto zastanowić się, czy rzeczywiście potrzeba ci większego bagażu. Dowiedz się, kiedy należy go dokupić, a kiedy naprawdę przyda się wyłącznie bagaż podręczny.

Bagaż podręczny a bagaż rejestrowany

Bagaż podręczny jest bardzo korzystny. Zawsze znajduje się  pod ręką , możesz przypilnować swoich przewożonych rzeczy, na pewno nie zostanie uszkodzony czy opóźniony. Jednak takie rozwiązanie ma naprawdę wiele wad. Najważniejsze jest to, że jest bardzo mały – możesz w nim przenieść tylko kilka przedmiotów, nie wszystko się mieści. Dodatkowo są znaczne ograniczenia co do transportowania kosmetyków i leków.

Przez to bagaż rejestrowany okazuje się potrzebny. Możesz nadać w nim wszystkie kosmetyki. Jest obowiązkowy także wówczas, gdy codziennie musisz stosować preparaty, których nie masz możliwości wnieść do samolotu. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli musisz zapakować niebezpieczne przedmioty (przykładowo noże), płyny lub prezenty (butelka wina, porcelanowy suwenir). Bagaż rejestrowany w tanich lotach Stockholm (Arlanda) - Monachium sprawdzi się, jeśli czeka cię parę przesiadek. Dzięki temu możesz mieć wolne ręce podczas przesiadki.

Bagaż rejestrowany – co wpływa na cenę

Tanie loty Stockholm (Arlanda) - Monachium pozwalają na wniesienie zazwyczaj wystarczającego bagażu podręcznego. Jeżeli jednak potrzebujesz więcej miejsca, będziesz musiał wykupić bagaż rejestrowany. Ceny mogą być różne u różnych przewoźników, wpływa na to także sezon. Latem i w okolicach świąt, kiedy ruch na lotnisku jest większy, będziesz musiał ponieść większe koszty.

Także rozmiary bagażu wpływają na cenę. W tanich liniach można zabraćze sobą od 15 do 30 kg. Mniejsze torby (do 15 kg) kosztują od 60 do 200 zł. Za największe (do 23 lub 30 kg) musisz dopłacić ok. 110-250 zł. Cena dotyczy rzecz jasna podróży w jedną stronę.