gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Arrecife Alicante

już od 172 zł
17 gru 24 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Alicante

Bilety lotnicze Hiszpania Alicante

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
04 lut (pon)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Alicante
08 lut (pią)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Barcelona
04 lut (pon)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Alicante
10 lut (nie)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Barcelona
15 sty (wto)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Alicante
21 sty (pon)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Barcelona
15 sty (wto)
Ryanair
Alicante
17 sty (czw)
Ryanair
Barcelona
12 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Alicante
17 sty (czw)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Arrecife Alicante

Przewodnik po lotach Arrecife Alicante

Spodziewasz się dziecka, ale chcesz polecieć samolotem? Dowiedz się, czy to możliwe i bezpieczne dla ciebie oraz maluszka

Wyjazd w interesach, zasłużone wakacje, albo pozostałe zdarzenia, które skłaniają do podróży: istnieje mnóstwo powodów, dla których przyszłe matki decydują się na lot Lanzarote - Alicante. I chociaż mówi się, że ciąża to nie choroba, należy mieć na względzie, że nie zawsze ta forma podróżowania jest dla kobiet odpowiednia. Nieważne, czy wybierzemy tanie loty Lanzarote - Alicante, czy zdecyduje na tradycyjnego przewoźnika, trzeba zapoznać się z wewnętrznym regulaminem, który określa, do którego miesiąca ciężarne są wpuszczane na pokład samolotu. Przed lotem Lanzarote - Alicante absolutnie trzeba omówić podróż z lekarzem.

Planujemy lot Lanzarote - Alicante – w jakim czasie można bezpiecznie lecieć?

Chcemy zorganizować wyjazd, kupić bilety na tanie loty Lanzarote - Alicante oraz przygotować walizkę podróżną, czy stan stanie nam na przeszkodzie? Tu wiele zależy od samopoczucia przyszłej matki, a także od tego, w którym trymestrze ciąży jest. Bez względu na samopoczucie lepiej zgłosić się do lekarza prowadzącego ciążę i dopytać, czy przelot okaże się bezpieczny dla kobiety i dzidziusia. Zazwyczaj pierwszy i ostatni trymestr ciąży uznaje się za nieodpowiedni do podobnych podróży. W pierwszych miesiącach duże wahania ciśnienia mogą wpływać niekorzystnie na rozwój narządów dziecka, a w trzecim trymestrze pojawia się zagrożenie zbyt wczesnym rozwiązaniem, zasłabnięciem, a w efekcie większość linii lotniczych nie wpuszcza do samolotu pań po 34 tyg. ciąży. Za najlepszy okres ciąży do podróżowania samolotem uważa się ten pomiędzy 18 a 24 tygodniem, jednak to indywidualna sprawa. Jeśli mamy tę szansę, dostosujmy wylot i zarezerwujmy tanie loty Lanzarote - Alicante akurat w tym czasie.

Ciężarna na pokładzie w czasie lotu Lanzarote - Alicante – co musimy wiedzieć?

Panie, które zdecydują się na przelot samolotem podczas ciąży, a mają już widoczny brzuch, powinny postarać się o zdobycie zaświadczenia od lekarza o tygodniu ciąży oraz o braku przeciwwskazań do podróży. Pozwoli to ustrzec się problemów na lotnisku i sytuacji, że kobieta z dużym brzuchem nie zostanie wpuszczona na pokład samolotu. Tanie loty Lanzarote - Alicante muszą pożegnać przyszłe mamy w ciąży mnogiej – jest ona uważana za ciążę wyższego ryzyka. Warto wystrzegać się także długich rejsów, optymalny czas to sto osiemdziesiąt minut. W serwisie FRU.pl bez trudu sprawdzimy długość lotu wybranych połączeń i dopasujemy lot dla siebie .

Ciężarna w samolocie, jak się przygotować?

Nie ma na to reguły: jedna przyszła mama świetnie zniesie przelot, kolejna poczuje dyskomfort związany z długotrwałym siedzeniem w jednej pozycji. Warto wiedzieć, w jaki sposób ułatwić sobie podróż na pokładzie samolotu, aby zadbać o własny komfort. Lepiej wybrać miejsca z brzegu, by wygodnie wychodzić do toalety czy w celu wyprostowania nóg. Spacery w czasie podróży są jak najbardziej zalecane, gdyż pomagają radzić sobie z dolegliwościami kręgosłupa oraz poprawiają krążenie w nogach. Przed wylotem dobrze pomyśleć też o wykupieniu ubezpieczenia turystycznego: o to także można zadbać na stronie FRU.pl, już przy rezerwacji biletu.