X
Ładowanie...

Tanie loty Arrecife Bodo

już od 437 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Bodo

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Bodo
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
17 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bodo
21 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Tromso
17 lip (śro)
Wideroe
Bodo
26 lip (pią)
Wideroe
Lot bezpośredni
Tromso
17 lip (śro)
Wideroe
Bodo
27 lip (sob)
Wideroe
Lot bezpośredni
Tromso
17 lip (śro)
Wideroe
Bodo
28 lip (nie)
Wideroe
Lot bezpośredni
Tromso
17 lip (śro)
Wideroe
Bodo
29 lip (pon)
Wideroe
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Arrecife Bodo

Przewodnik po lotach Arrecife Bodo

Czym jest bagaż podręczny?-informacje dla pasażerów

Planujesz podróż samolotem do Lanzarote - Bodo i nie masz pojęcia czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż podręczny to typ bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego przeznaczonym. Każda linia lotnicza określa własne regulacje dotyczące maksymalnych rozmiarów bagażu podręcznego i wysokość opłat za przewóz takiego bagażu. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu podręcznym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od przewoźnika oraz Lanzarote - Bodo, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo kazać wypakować z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko niezbędne rzeczy, takie jak rzeczy na zmianę, dokumenty oraz lekarstwa i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. szamponu, płynu do płukania ust, błyszczyków, soków, alkoholu. Jeśli mamy gotówkę to również chowamy je do bagażu podręcznego. Spakowanie jedzenia oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu podręcznego określają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Lanzarote - Bodo. W bagażu kabinowym nie powinny  znaleźć się przedmioty z ostrymi kolcami, szczególnie takie, które mogą być użyte jako narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w lot tylko bagaż kabinowy?

Przede wszystkim kiedy Twoja lot do Lanzarote - Bodo nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty lotu. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż kabinowy jeśli Twój rejs jest przesiadkowy, bo pozwoli zaoszczędzić czas podczas odpraw lotniskowych a w Lanzarote - Bodo masz możliwość zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy.