X
Ładowanie...

Tanie loty Air Albania Arrecife Kraków

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air Albania

Arrecife Kraków

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air Albania Arrecife Kraków

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Air Albania Arrecife Kraków

Przewodnik po lotach Air Albania Arrecife Kraków

Co z osobami kalekimi podczas lotu?

Warto pamiętać, iż ludzie kalecy nie mogą cały czas przesiadywać w mieszkaniu. Wiele linii lotniczych proponuje odpowiednio przystosowane maszyny, na pokładzie których znajdują się przestrzenie przystosowane dla osób kalekich, a nawet odpowiednio przystosowane toalety. Również tanie loty Lanzarote - Kraków linią Air Bourbon posiadają w swojej ofercie zaproszenie dla tych ludzi, to znaczy, że bez problemów mają szansę podziwiać świat.

Co trzeba wiedzieć na trasie Lanzarote - Kraków linią Air Bourbon

Jeśli człowiek niepełnosprawny pragnie korzystać z oferty jaką mają tanie loty Lanzarote - Kraków linią Air Bourbon, to powinien zapamiętać, żeby wypełnić właściwy formularz. Wówczas linie lotnicze będą wiedziały, że dana osoba chce lecieć i będzie ona posiadała zarezerwowane miejsce. Czasem ilość odpowiednich przestrzeni w samolocie może być sztywno ustalona, więc warto powiadomić o swojej obecności podczas lotu Lanzarote - Kraków linią Air Bourbon

.

Jak długo polecimy?

Osoby niewidome i niesłyszące, mają prawo zabrać na pokład samolotu psa przewodnika. Oczywiście należy pamiętać o smyczy, kagańcu i niezbędnych zaświadczeniach, lecz będzie to możliwe. Jeśli jeszcze znajdzie się właściwy przelot to dana wyprawa będzie miło wspominana. Nie będzie problemów z braniem takiego zwierzaka również wtedy, gdy wybierzemy tanie loty Lanzarote - Kraków linią Air Bourbon

.

A wózek inwalidzki?

Wyszukaliśmy tani bilet, mamy pewność że samolot będzie przygotowany do ludzi kalekich, ale namyślamy się, czy zmieścimy się do niego z własnym wózkiem? Trzeba wiedzieć, że na swoim wózku dojedziemy jedynie do samolotu, potem załoga samolotu Lanzarote - Kraków linią Air Bourbon pomoże nam się przenieść na węższy wózek, którym dostaniemy się na pokład, a nasz będzie włożony do luku bagażowego. Po skończonym locie, znowu muszą nam pomóc, abyśmy przesiedli się na nasz wózek.

Trzeba sprawdzić których formalności należy dopilnować, żebyśmy mieli gwarancję, że wejdziemy na lot Lanzarote - Kraków linią Air Bourbon. Im więcej wiadomości o sobie przekażemy, tym lepiej linie lotnicze będą mogły się przygotować do opieki nad nami oraz zapewnienia tego co potrzebne. Nie mniej im lżejszy okaże się nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samodzielnie nim zająć.