X
Ładowanie...

Tanie loty Arrecife Split

już od 269 zł
04 lip 11 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Split

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Split
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Stuttgart
13 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Split
14 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Stuttgart
11 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Split
14 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
30 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
01 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
06 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
13 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
04 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
11 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Arrecife Split

Przewodnik po lotach Arrecife Split

Tanie loty Lanzarote - Split z przesiadkami– kilka rad,jak je zorganizować

Od czasu do czasu nie masz możliwości na miejsce dolecieć jedną linią. A czasami po prostu może się okazać, że przeloty z przesiadkami są o wiele tańsze i korzystniejsze. Naprawdę nie ma co się obawiać. Oto, co należy dowiedzieć się o lotach kilkoma samolotami na trasie Lanzarote - Split.

Przesiadki na jednym bilecie

Wybierając lot z przesiadkami w tradycyjnych liniach, z reguły wszelkie przesiadki są nabite na jednym bilecie. Tym sposobem stajesz do odprawy raz i od razu otrzymujesz karty pokładowe. Tanie loty Lanzarote - Split z reguły jednak traktują każdą zmianę samolotu jako osobny przelot. W tym przypadku należy przejść odprawę przed każdym lotem. Jeśli przesiadka będzie w państwie wymuszającym posiadanie wizy, powinieneś również znaleźć czas na kontrolę.

Sam widzisz, że konieczności ciągłego przesiadania się na trasie Lanzarote - Split nie są takie niewygodne. Co więcej, jest to świetny trick na kupienie tańszych biletów. Wyjątkowe narzędzie Smart Connection pozwala na zarezerwowanie korzystniejszych biletów przesiadkowych. Rabat wynosi około 60%.

Kiedy samolot się opóźni…

To jest właśnie ten element, który spędza sen z powiek turystów. To naprawdę nerwowa sytuacja, wiele osób zastanawia się, w jaki sposób to zorganizować. Ile czasu musisz mieć na przemieszczenie się na lotnisku? Z reguły sami przewoźnicy to obliczają. Bardzo rzadko dzieje się tak, że trzeba błyskawicznie udać się do kolejnego samolotu. W większości przypadków spokojnie będziesz mógł jeszcze przegryźć coś. Jeśli jednak pojawi się opóźnienie, linie lotnicze chętnie służą pomocą i znajdą ci siedzenie w następnym samolocie.

W usłudze Smart Connection zazwyczaj czas oczekiwania to kilka godzin. Jednakże nie przejmuj się, nie jest to stracony czas. Przesiadki wypadają w najatrakcyjniejszych miejscach dla turystów. Możesz odwiedzić barwny Zagrzeb czy klimatyczną Moskwę i powoli przyjechać znów na lotnisko.